Youtube Icon Google Icon Facebook Icon Co nowego! Orange Arrow dołącz do nas
Tutaj jesteś: Strona główna / Projekty UE
O PROJEKCIE

VELA

VET Empowerment through innovative and inclusive Learning Approaches

Celem projektu jest opracowanie narzędzi, które pomogą trenerom, facylitatorom, nauczycielom oraz edukatorom działającym na polu kształcenia i doskonalenia zawodowego jak najlepiej korzystać z cyfrowych metod edukacji oraz prowadzić szkolenia i zajęcia w bardziej jak najbardziej inkluzywny sposób, biorąc pod uwagę m.in doświadczenie z czasu pandemii Covid-19.

W ramach projektu powstaną międzynarodowe raporty prezentujące dobre praktyki z zakresu inkluzywnej cyfrowej edukacji, kurs na platformie moodle wspierający edukatorów i dostarczający narzędzi włączających różnorodne grupy w e-learning (zwłaszcza osoby ze specjalnymi potrzebami lub niepełnosprawnościami), eBook na temat wykorzystania innowacyjnych narzędzi, m.in opartych o gamifikację, by pozytywnie wpłynąć na zaangażowanie, motywację oraz współpracę uczestników podczas sesji online.


Więcej informacji i rezultaty projektu znajdziesz na stronie: https://vela-project.eu/project


Poznaj partnerów projektu:

CPIP
Pozarządowa instytucja non-profit działająca na polu edukacyjnym i społecznym. Opracowujemy projekty krajowe i międzynarodowe o różnej tematyce społecznej i edukacyjnej. Nasze projekty są współfinansowane przez Komisję Europejską w ramach różnych programów przeznaczonych na edukację, kulturę i narzędzia audiowizualne.


PCX Management
Wizją i celem życiowym firmy jest duchowy i kulturowy rozwój technologiczny Cypru oraz jak najlepsze pozycjonowanie tego kraju na światowej mapie kulturalnej i społecznej. Aby zrealizować naszą wizję, oferujemy wysokiej jakości edukację technologiczną dla młodych ludzi oraz ciągłe szkolenia dla cypryjskich specjalistów. Jednocześnie Spółka promuje strategiczną współpracę z zewnętrznymi organami edukacyjnymi w celu harmonizacji z międzynarodowymi modelami dotyczącymi endogenicznych badań i rozwoju.


PRISM
Centrum wspólnego planowania, otwarte dla podmiotów publicznych i prywatnych, w celu opracowania dostosowanych strategii rozwoju i interwencji, mających na celu waloryzację różnorodności oraz dzielenie się społecznymi, kulturowymi i gospodarczymi zasobami społeczności lokalnych z perspektywy międzynarodowej.


University of Alcala
Założona w 1499 r. i będąca jedną z najstarszych uczelni w Hiszpanii, dzisiaj jest nowoczesną instytucją oferującą szeroką gamę programów magisterskich i doktoranckich dostosowanych do European Higher Education Area i obejmujących praktycznie wszystkie dziedziny nauki. Uniwersytet ma również cztery współpracujące szpitale i dwa parki naukowe i technologiczne, z dziesiątkami firm i instytucji poświęconych badaniom biomedycznym i eksperymentalnym.


IERFOP
Organizacja zajmująca się szkoleniami zawodowymi założona w 1988 przez 3 stowarzyszenia reprezentujące niewidomych, niesłyszących i osoby z niepełnosprawnościami cywilnymi i pracowniczymi. Zwiększamy świadomość i dostęp do szkoleń dla osób z niepełnosprawnościami aby lepiej zintegrować ich z rynkiem pracy i społeczeństwem, a także trenujemy pracowników społecznych i oferujemy doradztwo firmom.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus +.
Do góry!

Dowiedz się więcej o nas

Oferta do pobrania

W zakresie projektów UE

pobierz pdf

Zespół

Poznaj nas

Realizacje

Zobacz nasze portfolio projektów

Co nowego!

BO JAK NIE MY TO KTO??? Wygrywamy w Erasmus Plus

Dwa nasze projekty złożone do programu Erasmus Plus zostały świetnie ocenione i uzyskały dofinansowanie!!! Co tym razem będziemy wypracowywać z partnerami z zagranicy? Program Diversity Ambassador dla MŚP oraz adaptację gry Biznes Play do specyfiki organizacji agencyjnych i franczyzowych.

Już wkrótce! Audyt zarządzania wiedzą!

Na ukończeniu jest narzędzie do przeprowadzenia audytu zarządzania wiedzą w organizacji. Opracowaliśmy autorską metodykę dedykowaną sektorowi biznesu, którą nazwaliśmy KMA_biz TM .

Premiera E!VOLVE

E!VOLVE to nowy format adresowany do firm szkoleniowych i doradczych, który łączy nasze narzędzia do diagnozy organizacji z formułą rozwoju kompetencji i networkingu trenerów i konsultantów.

Kick-off e!volve:

Kraków, 16 kwietnia 2014, Hotel Hilton.

Szkolenie e!volve Basic w Warszawie

Zapraszamy firmy szkoleniowe i niezależnych konsultantów na kolejne szkolenie e!volve:

Warszawa 18 czerwca 2014 r.

Hotel Polonia Palace

al. Jerozolimskie 45

godz. 9.00 - 15.00

Zarządzanie przez kompetencje w ZMPG SA

Rozpoczynamy wdrożenie systemu zarządzania przez kompetencje w Zarządzie Morskiego Portu Gdańsk. To kolejne duże wdrożenie po Ministerstwie Transportu, Urzędzie Lotnictwa Cywilnego i GUS realizowane w partnerstwie z firmą Nowe Motywacje.

Inni o nas

Our company during the last 10 years has developed a strong network of partnerships all over Europe to be able to apply, manage and coordinate more than 30 european projects. In Poland our best partner is Orange Hill and its Project Manager Joanna Zwolinska, competent, friendly, common view on strategies and common will to develop good projects finalised to improve skills, competencies and with a real impact on economic sector. I think we'll cooperate for long time


Dott. Fabrizio Riccomi
Project Manager
Nero su Bianco
Mantova, Italy

Do góry!
Copyright 2013 by Orange Hill
ul. Poznańska 6/4, Kraków
tel. 12 353 05 59, 12 307 03 99
biuro@orangehill.pl
95