Youtube Icon Google Icon Facebook Icon Co nowego! Orange Arrow dołącz do nas
Tutaj jesteś: Strona główna / Projekty UE
OGÓLNE INFORMACJE
PARTNERSTWO
WIĘCEJ O PROJEKCIE

FIND THE BEST! – Competency Based Recruitment in Public Administration (tłum: proces rekrutacji oparty o kompetencje w administracji publicznej) to jedyny międzynarodowy projekt koordynowany i zarządzany przez polską organizację, wybrany do realizacji w konkursie Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie” w 2012 roku, w ramach programu Development od Innovation (Rozwój Innowacji).

W ramach projektu przygotowujemy narzędzie wspierające proces rekrutacji pracowników w administracji publicznej oparte zaawansowanych technologiach informatycznych, ale zarazem przyjazne w obsłudze dla jego użytkowników.

System FTB wspomaga:Zalety systemu FTB:

  • skrócenie czasu procesu rekrutacji na stanowiska urzędnicze
  • adekwatne określanie kryteriów rekrutacyjnych przez urzędy administracji publicznej,
  • zwiększenie transparentności podejmowanych działań,
  • standaryzacja procesu selekcji i wykluczenie potencjalnych błędów formalnych,
  • szybsza weryfikacja kandydatur, zautomatyzowanie działań pozwalających na preselekcję kandydatów, tworzenie obiektywnych list rankingowych, umożliwiających porównywanie ofert.
  • wsparcie komunikacji z kandydatami – generowanie informacji na temat przebiegu procesu rekrutacji,
  • opracowywanie planu wdrożenia pracownika w odniesieniu do zadań i wymogów kwalifikacyjnych,
  • monitorowanie postępów nowozatrudnionej osoby poprzez badanie kompetencji, udzielanie wskazówek rozwojowych pomagających zrealizować ścieżkę adaptacji.Projekt jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Uczenie się Przez Całe Życie
Do góry!

Dowiedz się więcej o nas

Oferta do pobrania

W zakresie projektów UE

pobierz pdf

Zespół

Poznaj nas

Realizacje

Zobacz nasze portfolio projektów

Co nowego!

BO JAK NIE MY TO KTO??? Wygrywamy w Erasmus Plus

Dwa nasze projekty złożone do programu Erasmus Plus zostały świetnie ocenione i uzyskały dofinansowanie!!! Co tym razem będziemy wypracowywać z partnerami z zagranicy? Program Diversity Ambassador dla MŚP oraz adaptację gry Biznes Play do specyfiki organizacji agencyjnych i franczyzowych.

Już wkrótce! Audyt zarządzania wiedzą!

Na ukończeniu jest narzędzie do przeprowadzenia audytu zarządzania wiedzą w organizacji. Opracowaliśmy autorską metodykę dedykowaną sektorowi biznesu, którą nazwaliśmy KMA_biz TM .

Premiera E!VOLVE

E!VOLVE to nowy format adresowany do firm szkoleniowych i doradczych, który łączy nasze narzędzia do diagnozy organizacji z formułą rozwoju kompetencji i networkingu trenerów i konsultantów.

Kick-off e!volve:

Kraków, 16 kwietnia 2014, Hotel Hilton.

Szkolenie e!volve Basic w Warszawie

Zapraszamy firmy szkoleniowe i niezależnych konsultantów na kolejne szkolenie e!volve:

Warszawa 18 czerwca 2014 r.

Hotel Polonia Palace

al. Jerozolimskie 45

godz. 9.00 - 15.00

Zarządzanie przez kompetencje w ZMPG SA

Rozpoczynamy wdrożenie systemu zarządzania przez kompetencje w Zarządzie Morskiego Portu Gdańsk. To kolejne duże wdrożenie po Ministerstwie Transportu, Urzędzie Lotnictwa Cywilnego i GUS realizowane w partnerstwie z firmą Nowe Motywacje.

Inni o nas

Our company during the last 10 years has developed a strong network of partnerships all over Europe to be able to apply, manage and coordinate more than 30 european projects. In Poland our best partner is Orange Hill and its Project Manager Joanna Zwolinska, competent, friendly, common view on strategies and common will to develop good projects finalised to improve skills, competencies and with a real impact on economic sector. I think we'll cooperate for long time


Dott. Fabrizio Riccomi
Project Manager
Nero su Bianco
Mantova, Italy

Do góry!
Copyright 2013 by Orange Hill
ul. Poznańska 6/4, Kraków
tel. 12 353 05 59, 12 307 03 99
biuro@orangehill.pl
95