Youtube Icon Google Icon Facebook Icon Co nowego! Orange Arrow dołącz do nas
Tutaj jesteś: Strona główna / Projekty UE
O PROJEKCIE

SNAIL

Slow, necessary and improves the level. A vision to productivity and employability through work pace and individual satisfaction at workplace

Prace w projekcie skupiają się na wypracowaniu rozwiązań pomagających znaleźć balans pomiędzy życiem osobistym i rytmem pracy, natłokiem zadań i potrzebą harmonijnego funkcjonowania w miejscu pracy. W oparciu o filozofię slow business rozwijamy umiejętności wykorzystania inteligencji emocjonalnej, elastyczności poznawczej i kompetencji społecznych wśród pracowników i menedżerów. Pomagamy podnieść poziom motywacji i kreatywności pracowników, a tym wpływamy na wydajność organizacji. Tworzymy narzędzia i moduły szkoleniowe, by tworzyć przyjazne miejsca pracy.


Więcej informacji i rezultaty projektu znajdziesz na stronie: https://slow-work.eu/pl/strona-glowna


Poznaj partnerów projektu:

LJUDSKA UNIVERZA VELENJE
Publiczna instytucja edukacji dorosłych typu non-profit, założona w 1959 roku, zapewniająca edukację i wsparcie różnym grupom docelowym. LUV aktywnie uczestniczy w życiu społeczności lokalnej edukując, motywując i informując członków społeczności oraz angażując ich w formalne i pozaformalne programy edukacyjne. 22-osobową kadrę wspiera ponad 60 nauczycieli kontraktowych.


I&F Education
Firma specjalizująca się w badaniach, statystykach, usługach doradczych i konsultingowych w zakresie rynku pracy i zasobów ludzkich. TREXIMA Bratislavaod 1992 roku kieruje się sprawdzonymi metodami i wiedzą dotyczącą statystyki płac w różnych krajach Europy i świata.


INDEPCIE
Firma szkoleniowa założona w 2017 roku ukierunkowana na szkolenie postaw i poprawę wydajności człowieka. Współpracujemy z naszymi klientami w celu zwiększenia ich wyników zarówno w obszarach osobistych, jak i zawodowych, rozwijając techniki i strategie w obszarach coachingu, inteligencji emocjonalnej i programowania neurolingwistycznego (NLP).


GROWTHCOOP
Organizacja, która projektuje i dostarcza wysokiej jakości rozwiązania szkoleniowe w celu zwiększenia potencjału zespołu i rozwoju nowych umiejętności. Nasz wykwalifikowany zespół konsultantów ds. szkoleń z pasją i doświadczeniem zapewnia stymulujące i angażujące środowisko uczenia się podczas szkoleń korporacyjnych.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus +.
Do góry!

Dowiedz się więcej o nas

Oferta do pobrania

W zakresie projektów UE

pobierz pdf

Zespół

Poznaj nas

Realizacje

Zobacz nasze portfolio projektów

Co nowego!

BO JAK NIE MY TO KTO??? Wygrywamy w Erasmus Plus

Dwa nasze projekty złożone do programu Erasmus Plus zostały świetnie ocenione i uzyskały dofinansowanie!!! Co tym razem będziemy wypracowywać z partnerami z zagranicy? Program Diversity Ambassador dla MŚP oraz adaptację gry Biznes Play do specyfiki organizacji agencyjnych i franczyzowych.

Już wkrótce! Audyt zarządzania wiedzą!

Na ukończeniu jest narzędzie do przeprowadzenia audytu zarządzania wiedzą w organizacji. Opracowaliśmy autorską metodykę dedykowaną sektorowi biznesu, którą nazwaliśmy KMA_biz TM .

Premiera E!VOLVE

E!VOLVE to nowy format adresowany do firm szkoleniowych i doradczych, który łączy nasze narzędzia do diagnozy organizacji z formułą rozwoju kompetencji i networkingu trenerów i konsultantów.

Kick-off e!volve:

Kraków, 16 kwietnia 2014, Hotel Hilton.

Szkolenie e!volve Basic w Warszawie

Zapraszamy firmy szkoleniowe i niezależnych konsultantów na kolejne szkolenie e!volve:

Warszawa 18 czerwca 2014 r.

Hotel Polonia Palace

al. Jerozolimskie 45

godz. 9.00 - 15.00

Zarządzanie przez kompetencje w ZMPG SA

Rozpoczynamy wdrożenie systemu zarządzania przez kompetencje w Zarządzie Morskiego Portu Gdańsk. To kolejne duże wdrożenie po Ministerstwie Transportu, Urzędzie Lotnictwa Cywilnego i GUS realizowane w partnerstwie z firmą Nowe Motywacje.

Inni o nas

Our company during the last 10 years has developed a strong network of partnerships all over Europe to be able to apply, manage and coordinate more than 30 european projects. In Poland our best partner is Orange Hill and its Project Manager Joanna Zwolinska, competent, friendly, common view on strategies and common will to develop good projects finalised to improve skills, competencies and with a real impact on economic sector. I think we'll cooperate for long time


Dott. Fabrizio Riccomi
Project Manager
Nero su Bianco
Mantova, Italy

Do góry!
Copyright 2013 by Orange Hill
ul. Poznańska 6/4, Kraków
tel. 12 353 05 59, 12 307 03 99
biuro@orangehill.pl
95