Youtube Icon Google Icon Facebook Icon Co nowego! Orange Arrow dołącz do nas
Tutaj jesteś: Strona główna / Projekty UE
O PROJEKCIE

SATISF’ACTION

Small companies care about employee satisfaction

To projekt, którego celem jest stworzenie platformy badawczej on - line dedykowanej do oceny satysfakcji pracowników wraz z zestawem narzędzi wspierających samodzielne przeprowadzenie badania. Cały proces oceny zaprojektowany został kompleksowo (wypracowano poszczególne wymiary badawcze i zdefiniowano listę pytań). Platforma badawcza powstała w rezultacie szeroko zakrojonych działań badawczych obejmujących m. in. analizę danych wtórnych pochodzących z 17 państw europejskich, analizę wyników badania ankietowego, w którym wzięło udział łącznie 169 respondentów, jak również analizę opinii 23 właścicieli i menedżerów z MŚP oraz 19 konsultantów zarządzania i ekspertów, z którymi przeprowadzono indywidualne wywiady pogłębione.

Platforma do badania satysfakcji pracowników, jak również zestaw materiałów szkoleniowych w postaci podcastów, instrukcji dla użytkowników oraz one-pagerów, dedykowane są głównie właścicielom, menedżerom i pracownikom MŚP, ale równie dobrze wykorzystywane mogą być w dużych organizacjach.


Więcej znajdziesz na stronie projektu: http://employee-satisfaction.biz/index.html


Poznaj partnerów projektu:

International Integrity Foundation
Jako organizacja non-profit, naszą misją jest promowanie integracji, spójności społecznej i indywidualnego dobrobytu. Kładziemy duży nacisk na znaczenie równości i praw człowieka. Skupiamy się na kobietach, dziewczętach, dzieciach i migrantkach, pomagając im rozwijać ich wewnętrzny potencjał, zachęcając do rozwoju osobistego i zawodowego oraz promując i chroniąc ich prawa.


INDEPCIE
Firma szkoleniowa założona w 2017 roku ukierunkowana na szkolenie postaw i poprawę wydajności człowieka. Współpracujemy z naszymi klientami w celu zwiększenia ich wyników zarówno w obszarach osobistych, jak i zawodowych, rozwijając techniki i strategie w obszarach coachingu, inteligencji emocjonalnej i programowania neurolingwistycznego (NLP).


INSTITUT INPRO a.s.
Jesteśmy firmą edukacyjną, doradczą i biznesową z tradycją od 1997 roku w zakresie szkolenia zawodowego pracowników oraz edukacji dorosłych. Specjalizujemy się w szczególności w realizacji „szytych na miarę” szkoleń zawodowych dla pracowników i menedżerów, realizujemy projekty edukacyjne dla osób dorosłych i seniorów od umiejętności twardych aż po miękkie oraz prowadzimy działalność doradczą w zakresie zarządzania, biznesu, marketingu, finansów, zarządzania zasobami ludzkimi, cyfryzacji i innych obszarów zarządzania przedsiębiorstwem i biznesem.


Smart Umbrella
Jesteśmy świeżym podejściem do rozwiązywania starych problemów. Działaliśmy jako Smart Hub i Centrum Wsparcia dla Innowacji, Start-upów, Scale-ups i Creative Industries. W szczególności jesteśmy ukierunkowanym i dedykowanym centrum biznesowym, zapewniającym doradztwo w zakresie rozwoju biznesu, poprzez doradztwo, coaching, mentoring, szkolenia VET i wsparcie poprzez europejskie działania projektowe.


LENO
Specjalizujemy się w rozwoju szkoleń na odległość we Francji i całej Europie oraz od 12 lat wdrażamy innowacyjne projekty VET w różnych sektorach gospodarki, głównie zajmujących się edukacją cyfrową.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus +.
Do góry!

Dowiedz się więcej o nas

Oferta do pobrania

W zakresie projektów UE

pobierz pdf

Zespół

Poznaj nas

Realizacje

Zobacz nasze portfolio projektów

Co nowego!

BO JAK NIE MY TO KTO??? Wygrywamy w Erasmus Plus

Dwa nasze projekty złożone do programu Erasmus Plus zostały świetnie ocenione i uzyskały dofinansowanie!!! Co tym razem będziemy wypracowywać z partnerami z zagranicy? Program Diversity Ambassador dla MŚP oraz adaptację gry Biznes Play do specyfiki organizacji agencyjnych i franczyzowych.

Już wkrótce! Audyt zarządzania wiedzą!

Na ukończeniu jest narzędzie do przeprowadzenia audytu zarządzania wiedzą w organizacji. Opracowaliśmy autorską metodykę dedykowaną sektorowi biznesu, którą nazwaliśmy KMA_biz TM .

Premiera E!VOLVE

E!VOLVE to nowy format adresowany do firm szkoleniowych i doradczych, który łączy nasze narzędzia do diagnozy organizacji z formułą rozwoju kompetencji i networkingu trenerów i konsultantów.

Kick-off e!volve:

Kraków, 16 kwietnia 2014, Hotel Hilton.

Szkolenie e!volve Basic w Warszawie

Zapraszamy firmy szkoleniowe i niezależnych konsultantów na kolejne szkolenie e!volve:

Warszawa 18 czerwca 2014 r.

Hotel Polonia Palace

al. Jerozolimskie 45

godz. 9.00 - 15.00

Zarządzanie przez kompetencje w ZMPG SA

Rozpoczynamy wdrożenie systemu zarządzania przez kompetencje w Zarządzie Morskiego Portu Gdańsk. To kolejne duże wdrożenie po Ministerstwie Transportu, Urzędzie Lotnictwa Cywilnego i GUS realizowane w partnerstwie z firmą Nowe Motywacje.

Inni o nas

Our company during the last 10 years has developed a strong network of partnerships all over Europe to be able to apply, manage and coordinate more than 30 european projects. In Poland our best partner is Orange Hill and its Project Manager Joanna Zwolinska, competent, friendly, common view on strategies and common will to develop good projects finalised to improve skills, competencies and with a real impact on economic sector. I think we'll cooperate for long time


Dott. Fabrizio Riccomi
Project Manager
Nero su Bianco
Mantova, Italy

Do góry!
Copyright 2013 by Orange Hill
ul. Poznańska 6/4, Kraków
tel. 12 353 05 59, 12 307 03 99
biuro@orangehill.pl
95