Youtube Icon Google Icon Facebook Icon Co nowego! Orange Arrow dołącz do nas
Tutaj jesteś: Strona główna / Projekty UE
O PROJEKCIE

Introduction to digital learning

W ramach projektu rozwijamy i wzmacniamy kompetencje trenerów, nauczycieli i innych edukatorów w obszarze digital learning. Tworzymy moduły ułatwiające z jednej strony szkolenie, z drugiej - uczenie się za pomocą nowych technologii. Poszerzamy bazę sprawdzonych metod nauczania i uczenia, wskazujemy dobre praktyki.

Zapraszamy do grupy edukacyjnej INTRO na FB: https://www.facebook.com/groups/1234408747304697/?ref=share, gdzie znajdują się filmy, podcasty i skrypty wprowadzające do nauki cyfrowej.


Więcej znajdziesz na stronie projektu: http://www.mydigitallearningbox.com/index.html


Poznaj partnerów projektu:

LENO
Specjalizujemy się w rozwoju szkoleń na odległość we Francji i całej Europie oraz od 12 lat wdrażamy innowacyjne projekty VET w różnych sektorach gospodarki, głównie zajmujących się edukacją cyfrową.


TREXIMA Bratislava
Firma specjalizująca się w badaniach, statystykach, usługach doradczych i konsultingowych w zakresie rynku pracy i zasobów ludzkich. TREXIMA Bratislavaod 1992 roku kieruje się sprawdzonymi metodami i wiedzą dotyczącą statystyki płac w różnych krajach Europy i świata.


Universidade Lusofona
Jest największą prywatną uczelnią w Portugalii i integruje 10 uczelni w Portugalii, Brazylii, Republice Zielonego Przylądka, Mozambiku i Gwinei Bissau. Ma ponad 10000 uczniów i 1500 nauczycieli. Poza tym uczelnia oferuje dużą liczbę szkoleń zawodowych i ustawicznych zgodnie z paradygmatem rozwoju uczenia się przez całe życie.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus +.
Do góry!

Dowiedz się więcej o nas

Oferta do pobrania

W zakresie projektów UE

pobierz pdf

Zespół

Poznaj nas

Realizacje

Zobacz nasze portfolio projektów

Co nowego!

BO JAK NIE MY TO KTO??? Wygrywamy w Erasmus Plus

Dwa nasze projekty złożone do programu Erasmus Plus zostały świetnie ocenione i uzyskały dofinansowanie!!! Co tym razem będziemy wypracowywać z partnerami z zagranicy? Program Diversity Ambassador dla MŚP oraz adaptację gry Biznes Play do specyfiki organizacji agencyjnych i franczyzowych.

Już wkrótce! Audyt zarządzania wiedzą!

Na ukończeniu jest narzędzie do przeprowadzenia audytu zarządzania wiedzą w organizacji. Opracowaliśmy autorską metodykę dedykowaną sektorowi biznesu, którą nazwaliśmy KMA_biz TM .

Premiera E!VOLVE

E!VOLVE to nowy format adresowany do firm szkoleniowych i doradczych, który łączy nasze narzędzia do diagnozy organizacji z formułą rozwoju kompetencji i networkingu trenerów i konsultantów.

Kick-off e!volve:

Kraków, 16 kwietnia 2014, Hotel Hilton.

Szkolenie e!volve Basic w Warszawie

Zapraszamy firmy szkoleniowe i niezależnych konsultantów na kolejne szkolenie e!volve:

Warszawa 18 czerwca 2014 r.

Hotel Polonia Palace

al. Jerozolimskie 45

godz. 9.00 - 15.00

Zarządzanie przez kompetencje w ZMPG SA

Rozpoczynamy wdrożenie systemu zarządzania przez kompetencje w Zarządzie Morskiego Portu Gdańsk. To kolejne duże wdrożenie po Ministerstwie Transportu, Urzędzie Lotnictwa Cywilnego i GUS realizowane w partnerstwie z firmą Nowe Motywacje.

Inni o nas

Our company during the last 10 years has developed a strong network of partnerships all over Europe to be able to apply, manage and coordinate more than 30 european projects. In Poland our best partner is Orange Hill and its Project Manager Joanna Zwolinska, competent, friendly, common view on strategies and common will to develop good projects finalised to improve skills, competencies and with a real impact on economic sector. I think we'll cooperate for long time


Dott. Fabrizio Riccomi
Project Manager
Nero su Bianco
Mantova, Italy

Do góry!
Copyright 2013 by Orange Hill
ul. Poznańska 6/4, Kraków
tel. 12 353 05 59, 12 307 03 99
biuro@orangehill.pl
95