Youtube Icon Google Icon Facebook Icon Co nowego! Orange Arrow dołącz do nas
Tutaj jesteś: Strona główna / Projekty UE
O PROJEKCIE

INCLUSIVE ARTIFICIAL INTELLIGENCE

Projekt INCAI ma na celu rozpoznanie, w jaki sposób technologia, a w szczególności Artificial Intelligence może wspierać inkluzywność edukacji osób dorosłych. W ramach projektu, w którym uczestniczą organizacje partnerskie z ośmiu krajów europejskich dzielimy się wiedzą, innowacyjnymi rozwiązaniami, dobrymi praktykami, zapoznajemy się się z nowinkami technologicznymi, jak i wdrożonymi rozwiązaniami oraz różnymi aspektami i potrzebami grup docelowych w celu wypracowania rekomendacji.

Więcej o projekcie dowiesz się na stronie: https://www.incaiproject.com


Poznaj partnerów projektu:

Merseyside Expanding Horizons
Dążymy do rozwijania umiejętności społeczności Merseyside znajdujących się w niekorzystnej sytuacji społecznej i ekonomicznej, aby były one lepiej przygotowane do rozpoznawania swoich potrzeb i śmiałego uczestnictwa w życiu społecznym.


AIJU
Instytut Technologiczny specjalizujący się w zabawkach, produktach dla dzieci i rekreacji z siedzibą w mieście Ibi (Alicante). Posiada również siedzibę w Walencji. Celem AIJU jest optymalizacja procesu tworzenia i rozwoju produktów dla dzieci, począwszy od pomysłu, aż do wprowadzenia produktu na rynek. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu AIJU doradzało setkom firm (małych, dużych i międzynarodowych) w sprawie tysięcy produktów, aby zagwarantować ich sukces.


Synergasia Energon Politon - Active Citizens Partnership
Jest organizacją non-profit działającą w Grecji od 2009 roku, której celem jest wspieranie integracji wszystkich ludzi poprzez wzmacnianie i wyposażanie ich w umiejętności i kompetencje, których potrzebują, aby zrealizować swój potencjał i ich włączenie na wszystkich poziomach, społecznym, politycznym i gospodarczy.


I & F Education
Organizacja z siedzibą w Dublinie działająca na rzecz rozwoju edukacyjnego osób w każdym wieku, szczególnie w dziedzinie przedsiębiorczości, sportu i rozwoju osobistego, młodzieży i szkół, nauki języków, integracji i różnorodności oraz rozwoju obszarów wiejskich. Kładziemy nacisk na uczenie się przez całe życie, a także uczenie się dorosłych.


Kaunas University of Technology
Wiodąca litewska uczelnia oferująca szeroki zakres studiów i ściśle współpracująca z biznesem. Uczelnia prowadzi studia inżynierskie, technologiczne, fizyczne i społeczne, humanistyczne i artystyczne. Grupy badawcze działające w KTU wnoszą wkład w światową wiedzę naukową, prowadząc nowatorskie, interdyscyplinarne badania nad najważniejszymi zagadnieniami współczesności.


CEIPES
Działamy na poziomie lokalnym, europejskim i międzynarodowym w synergii z ponad 100 organizacjami, organami i instytucjami w celu doskonalenia metodologii i technologii w dziedzinie edukacji, opracowywania innowacyjnych strategii i narzędzi partycypacyjnych w pracy z młodzieżą i dorosłymi poprzez współpracę lokalną i międzynarodową.


Value Hub
Jesteśmy Szwedzko-Finlandzką firmą będącą częścią globalnej sieci organizacji z członkami w 16 krajach. Współpracujemy z Transformation Capacity, skupiającej się na zwiększaniu tempa zmiany poprzez edukację. Value Hub jest również zaangażowane w edukację i wsparcie uniwersytetów i innych organizacji w implementacji filozofii Team Academy opartej o peer-learning.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus +.
Do góry!

Dowiedz się więcej o nas

Oferta do pobrania

W zakresie projektów UE

pobierz pdf

Zespół

Poznaj nas

Realizacje

Zobacz nasze portfolio projektów

Co nowego!

BO JAK NIE MY TO KTO??? Wygrywamy w Erasmus Plus

Dwa nasze projekty złożone do programu Erasmus Plus zostały świetnie ocenione i uzyskały dofinansowanie!!! Co tym razem będziemy wypracowywać z partnerami z zagranicy? Program Diversity Ambassador dla MŚP oraz adaptację gry Biznes Play do specyfiki organizacji agencyjnych i franczyzowych.

Już wkrótce! Audyt zarządzania wiedzą!

Na ukończeniu jest narzędzie do przeprowadzenia audytu zarządzania wiedzą w organizacji. Opracowaliśmy autorską metodykę dedykowaną sektorowi biznesu, którą nazwaliśmy KMA_biz TM .

Premiera E!VOLVE

E!VOLVE to nowy format adresowany do firm szkoleniowych i doradczych, który łączy nasze narzędzia do diagnozy organizacji z formułą rozwoju kompetencji i networkingu trenerów i konsultantów.

Kick-off e!volve:

Kraków, 16 kwietnia 2014, Hotel Hilton.

Szkolenie e!volve Basic w Warszawie

Zapraszamy firmy szkoleniowe i niezależnych konsultantów na kolejne szkolenie e!volve:

Warszawa 18 czerwca 2014 r.

Hotel Polonia Palace

al. Jerozolimskie 45

godz. 9.00 - 15.00

Zarządzanie przez kompetencje w ZMPG SA

Rozpoczynamy wdrożenie systemu zarządzania przez kompetencje w Zarządzie Morskiego Portu Gdańsk. To kolejne duże wdrożenie po Ministerstwie Transportu, Urzędzie Lotnictwa Cywilnego i GUS realizowane w partnerstwie z firmą Nowe Motywacje.

Inni o nas

Our company during the last 10 years has developed a strong network of partnerships all over Europe to be able to apply, manage and coordinate more than 30 european projects. In Poland our best partner is Orange Hill and its Project Manager Joanna Zwolinska, competent, friendly, common view on strategies and common will to develop good projects finalised to improve skills, competencies and with a real impact on economic sector. I think we'll cooperate for long time


Dott. Fabrizio Riccomi
Project Manager
Nero su Bianco
Mantova, Italy

Do góry!
Copyright 2013 by Orange Hill
ul. Poznańska 6/4, Kraków
tel. 12 353 05 59, 12 307 03 99
biuro@orangehill.pl
95