Youtube Icon Google Icon Facebook Icon Co nowego! Orange Arrow dołącz do nas
Tutaj jesteś: Strona główna / Projekty UE
O PROJEKCIE

DICA

Digital Cultural Ambassador

Celem projektu jest stworzenie innowacyjnego i kreatywnego, opartego o cyfrowe narzędzia programu, który umożliwi osobom z różnych kultur zostanie “Cyfrowymi Ambasadorami Kultury i Edukatorami Społeczności”. Przyczyni się on do rozwoju dialogu międzykulturowego, wzrostu świadomości znaczenia różnorodności i równości, wpływając w sposób szczególny na sytuację osób, które doświadczają samotności.

Partnerzy z sześciu krajów europejskich kontynuują współpracę w obszarze wypracowanym w ramach projektu CATLID - Cultural Ambassadors Target Loneliness through Intercultural Dialogue.


Więcej informacji i rezultaty projektu znajdziesz na stronie: http://catlid.eu


Poznaj partnerów projektu:

DIE BERATER
Zajmujemy się edukacją dorosłych i szkoleniami, szczególnie w dziedzinie kompetencji miękkich, językach i IT. Jako konsultanci, zawsze skupiamy się na pracownikach jako rdzeniu firmy. Zgodnie z tą zasadą, stawiamy fair play, wzajemne uznanie i tolerancję jako priorytety. Metodologie i rozwiązania e-learningowe dostosowujemy do potrzeb klientów, którymi są nie tylko osoby indywidualne i firmy, ale także instytucje publiczne.


Dacorum
Community Action Dacorum jest organizacją charytatywną wspierającą lokalną społeczność. Wierzymy, że zbliżając ludzi do siebie możemy osiągnąć więcej w ich otoczeniu i zwiększyć jakość ich życia. Wspieramy organizacje charytatywne we wczesnych fazach powstawania, doradzamy finansowo oraz prowadzimy usługi i projekty wspomagające osoby indywidualne, przedsiębiorstwa i grupy społecznościowe.


GROWTHCOOP
Organizacja, która projektuje i dostarcza wysokiej jakości rozwiązania szkoleniowe w celu zwiększenia potencjału zespołu i rozwoju nowych umiejętności. Nasz wykwalifikowany zespół konsultantów ds. szkoleń z pasją i doświadczeniem zapewnia stymulujące i angażujące środowisko uczenia się podczas szkoleń korporacyjnych.


Leno
Specjalizujemy się w rozwoju szkoleń na odległość we Francji i całej Europie oraz od 12 lat wdrażamy innowacyjne projekty VET w różnych sektorach gospodarki, głównie zajmujących się edukacją cyfrową.


CSES
Center för Socialt Entreprenörskap Sverige jest organizacją edukacyjną i doradczą, wspierającą innowacje społeczne i przedsiębiorczość poprzez udział w wymianie wiedzy na terenie Szwecji i UE. Współpracujemy z organizacjami, instytucjami i uniwersytetami przyjmując rolę ekspertów w opracowywaniu narzędzi i metod szkoleniowych oraz promujących społecznych i kulturowych przedsiębiorców.


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus +.
Do góry!

Dowiedz się więcej o nas

Oferta do pobrania

W zakresie projektów UE

pobierz pdf

Zespół

Poznaj nas

Realizacje

Zobacz nasze portfolio projektów

Co nowego!

BO JAK NIE MY TO KTO??? Wygrywamy w Erasmus Plus

Dwa nasze projekty złożone do programu Erasmus Plus zostały świetnie ocenione i uzyskały dofinansowanie!!! Co tym razem będziemy wypracowywać z partnerami z zagranicy? Program Diversity Ambassador dla MŚP oraz adaptację gry Biznes Play do specyfiki organizacji agencyjnych i franczyzowych.

Już wkrótce! Audyt zarządzania wiedzą!

Na ukończeniu jest narzędzie do przeprowadzenia audytu zarządzania wiedzą w organizacji. Opracowaliśmy autorską metodykę dedykowaną sektorowi biznesu, którą nazwaliśmy KMA_biz TM .

Premiera E!VOLVE

E!VOLVE to nowy format adresowany do firm szkoleniowych i doradczych, który łączy nasze narzędzia do diagnozy organizacji z formułą rozwoju kompetencji i networkingu trenerów i konsultantów.

Kick-off e!volve:

Kraków, 16 kwietnia 2014, Hotel Hilton.

Szkolenie e!volve Basic w Warszawie

Zapraszamy firmy szkoleniowe i niezależnych konsultantów na kolejne szkolenie e!volve:

Warszawa 18 czerwca 2014 r.

Hotel Polonia Palace

al. Jerozolimskie 45

godz. 9.00 - 15.00

Zarządzanie przez kompetencje w ZMPG SA

Rozpoczynamy wdrożenie systemu zarządzania przez kompetencje w Zarządzie Morskiego Portu Gdańsk. To kolejne duże wdrożenie po Ministerstwie Transportu, Urzędzie Lotnictwa Cywilnego i GUS realizowane w partnerstwie z firmą Nowe Motywacje.

Inni o nas

Our company during the last 10 years has developed a strong network of partnerships all over Europe to be able to apply, manage and coordinate more than 30 european projects. In Poland our best partner is Orange Hill and its Project Manager Joanna Zwolinska, competent, friendly, common view on strategies and common will to develop good projects finalised to improve skills, competencies and with a real impact on economic sector. I think we'll cooperate for long time


Dott. Fabrizio Riccomi
Project Manager
Nero su Bianco
Mantova, Italy

Do góry!
Copyright 2013 by Orange Hill
ul. Poznańska 6/4, Kraków
tel. 12 353 05 59, 12 307 03 99
biuro@orangehill.pl
95