dołącz do nas
Co nowego!

Seminarium pt. „Zapewnienie jakości w zarządzaniu rozwojem ludzi”

13 września 2016 roku, tj. wtorek, w godz. 9.00 – 12.00 odbędzie się seminarium w ramach projektu „ENTREPRENEURS 7X21”. Program seminarium dotyczy działań, jakie mogą być podejmowane przez osoby odpowiedzialne za kształtowanie rozwoju pracowników w organizacjach, aby rozwój ten realizowany był w sposób przemyślany i celowy. Odpowiednie zaplanowanie działań pozwala zapewnić spójność pomiędzy wytyczonymi kierunkami rozwoju kompetencji pracowników, a przyjętą wizją rozwoju całej organizacji. Seminarium poprowadzi Maciej Głogowski – konsultant Orange Hill Sp. z o.o.


Co nowego!

INSPIRUJĄCE PRZYWÓDZTWO W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

Zakończyliśmy cykl szkoleń dla Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. W trakcie szkoleń z tematu Budowanie autorytetu przełożonego – inspirujące przywództwo kształciła się kadra zarządzająca średniego szczebla.
Co nowego!

NASZ SUKCES JEST PISANY SZMINKĄ!!

ORANGE HILL finalistą konkursu Bizneswoman Roku 2013 w kategorii Moja Firma! Zostaliśmy nagrodzeni za pomysł, innowacyjność, wizję i perspektywy rozwoju.Co nowego!

WSPIERAMY RÓŻNORODNOŚĆ W FIRMACH I URZĘDACH

Od 3 kwietnia 2014 r. Orange Hill jest sygnatariuszem Karty Różnorodności. Tym samym dołączyliśmy do grona niespełna 100 organizacji w Polsce, które dostrzegają zalety wspierania różnorodności i podejmują realne działania na rzecz różnorodności.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak wdrożyć politykę różnorodności i jak zarządzać różnorodnością w Twojej organizacji, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!!


Co nowego!

ORANGE HILL na Zjeździe Specjalistów ds. Szkoleń i Rozwoju Zawodowego w Warszawie

13 czerwca 2013 w Warszawie, na zaproszenie serwisu publiczni.pl, Tomasz Dąbrowski - nasz ekspert inspirował i podpowiadał: jak sprawić, aby pracownicy byli dobrze wyszkoleni? jak prowadzić szkolenia w sposób efektywny? jak szkolić dobrze mając często ograniczenia finansowe? a także jak skutecznie motywować pracowników?


Co nowego!

Motywowanie nie jest celem samym w sobie - przeczytaj nasz artykuł.

Temat motywacji jest jednym z tych obszarów szkoleniowych, który w ostatnim okresie budzi szczególne zainteresowanie administracji publicznej ...


Co nowego!

Urząd Miejski w Bychawie – case study.

Wyzwanie wdrożeniowe dotyczyło nie tylko utworzenia systemu mapowania organizacji, ale również opracowania i wprowadzenia zmian w obszarze współpracy z organizacjami pozarządowymi ...


Co nowego!

Za nami przegląd infrastruktury etycznej w Starostwach Powiatowych

Sześć kolejnych urzędów administracji samorządowej podniesie efektywność zarządzania dzięki rozwiązaniom Orange Hill.

Na podstawie audytu infrastruktury etycznej opracowaliśmy mapy zagrożeń oraz zalecenia i rekomendacje w zakresie wzmocnienia zachowań etycznych w urzędach.


Co nowego!

Wyzwania HR w administracji publicznej – dziękujemy za udział w konferencji

Wraz z Golden Training zrealizowaliśmy konferencję poświęconą nowym trendom oraz wyzwaniom w sferze zarządzania zasobami ludzkimi, przed którymi stają urzędy.

Nasi eksperci – Agnieszka Pilińska-Kępowicz, Paulina Małecka-Lewald i Tomasz Dąbrowski – podsuwali rozwiązania problemów mogących się pojawić podczas codziennej pracy przy zarządzaniu zasobami ludzkimi.


Co nowego!

Kolejne wdrożenia systemów zarządzania przez kompetencje

W kwietniu 2014 r. eksperci Orange Hill zakończyli prace związane z opracowaniem systemów zarządzania przez kompetencje, dedykowanych urzędom: Gminy Kamień i Gminy Niwiska. Dokonali diagnozy kompetencji pracowników urzędów oraz przygotowali kompetencyjne opisy stanowisk.


Co nowego!

JIM KIRKPATRICK PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!

Jim Kirkpatrick , lider w obszarze oceny efektywności szkoleń, twórca uwspółcześnionego modelu badania efektywności szkoleń wystąpił 15.01.2015 r. w Warszawie na naszej konferencji "Wyzwania HR : Planowanie zmiany i ocena efektów szkoleń".

Dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie i wspaniałą atmosferę wydarzenia .


Co nowego!

Kolejne wdrożenie sfinalizowane!

Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu skorzystał z metodologii ESA_admin w trakcie wdrażania systemu zarządzania satysfakcją pracowników.

W efekcie przeprowadzonej diagnozy wewnątrzorganizacyjnej nasi eksperci przygotowali procedury regulacyjne.


Co nowego!

BO JAK NIE MY TO KTO??? Wygrywamy w Erasmus Plus

Dwa nasze projekty złożone do programu Erasmus Plus zostały świetnie ocenione i uzyskały dofinansowanie!!! Co tym razem będziemy wypracowywać z partnerami z zagranicy? Program Diversity Ambassador dla MŚP oraz adaptację gry Biznes Play do specyfiki organizacji agencyjnych i franczyzowych.


Co nowego!

Już wkrótce! Audyt zarządzania wiedzą!

Na ukończeniu jest narzędzie do przeprowadzenia audytu zarządzania wiedzą w organizacji. Opracowaliśmy autorską metodykę dedykowaną sektorowi biznesu, którą nazwaliśmy KMA_biz TM .


Co nowego!

Premiera E!VOLVE

E!VOLVE to nowy format adresowany do firm szkoleniowych i doradczych, który łączy nasze narzędzia do diagnozy organizacji z formułą rozwoju kompetencji i networkingu trenerów i konsultantów.

Kick-off e!volve:

Kraków, 16 kwietnia 2014, Hotel Hilton.


Co nowego!

Szkolenie e!volve Basic w Warszawie

Zapraszamy firmy szkoleniowe i niezależnych konsultantów na kolejne szkolenie e!volve:

Warszawa 18 czerwca 2014 r.

Hotel Polonia Palace

al. Jerozolimskie 45

godz. 9.00 - 15.00


Co nowego!

Zarządzanie przez kompetencje w ZMPG SA

Rozpoczynamy wdrożenie systemu zarządzania przez kompetencje w Zarządzie Morskiego Portu Gdańsk. To kolejne duże wdrożenie po Ministerstwie Transportu, Urzędzie Lotnictwa Cywilnego i GUS realizowane w partnerstwie z firmą Nowe Motywacje.


Co nowego!

Badanie satysfakcji klienta w Bielsku-Białej

We wrześniu realizujemy badanie satysfakcji klientów Urzędu Miasta Bielsko-Biała. To kolejne badanie, w którym świetnie sprawdza się nasza metodyka SQA_admin. :)


Co nowego!

AMBASADOR RÓŻNORODNOŚCI w transferze innowacji

Nasz autorski projekt został zakwalifikowany do programu "Transfer Innowacji" realizowanego przez Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Krakowskiej.

Start jesienią!


Co nowego!

Gramy z Małopolskim Instytutem Kultury

2 marca 2015 zapraszamy na rozgrywkę pokazową symulacyjnej gry sprzedażowej Chłopska Szkoła Biznesu. W partnerstwie z Małopolskim Instytutem Kultury zaprezentujemy grę jako świetne narzędzie edukacyjne w obszarach: sprzedaż, negocjacje, planowanie, myślenie strategiczne.

Zapraszamy firmy szkoleniowe, trenerów, doradców, konsultantów. Wszystkich, którym gra może się przydać w pracy.


Co nowego!

Największe wydarzenie HR-owe na Śląsku

Orange Hill sp. z o. o. wraz z portalem hrpolska.pl zaprasza na konferencję „HR jako partner w biznesie” 21 maja 2015r. w Gliwicach.

HR zmienia rzeczywistość polskich firm jako partner, wspiera Zarząd w podejmowaniu decyzji, dostarcza efektywnych rozwiązań. HR coraz bardziej odważnie wkracza do biznesu a biznes zaczyna się liczyć z HR. HR to nowa jakość, oczekiwany standard pracy.

Jak budować wartość tej pracy i umacniać pozycję HR w firmie? Opowiemy 21 maja!


Co nowego!

Ruszył DIVERSITY HUB

Po co nam różnorodność? Jak nią zarządzać? Jakie wymiary różnorodności są najistotniejsze z perspektywy polskich firm?

Na te i inne pytania odpowiadali uczestnicy spotkania rozpoczynającego aktywność Diversity Hub – inicjatywy, która łączy środowisko biznesu wokół tematyki zarządzania różnorodnością.

Diversity Hub to forum wymiany doświadczeń w obszarze praktycznych aspektów zarządzania różnorodnością w organizacjach. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w na południu Polski. 13 maja odbyło się pierwsze z cyklu regularnych spotkań.


Co nowego!

Metodyka Harrison Assessments. 12 czerwca 2015 Kraków

Zapraszamy na bezpłatne demo metodyki Harrison Assesments. 12 czerwca, Kraków, Dworek Białoprądnicki, godz. 9.00 - 12.00. spotkanie porpwadzi partner e!volve Anna Piasecka, Prezes firmy Talent Exact, certyfikowany trener Harrison Assessments.


Co nowego!

KMA_biz Zarządzanie wiedzą

Jak narzędzie przedstawić swoim klientom? Jak szybko i łatwo z niego korzystać?

9 lipca w ramach cyklu Letnich Spotkań e!volve odbył się warsztat poświęcony narzędziu do diagnozy organizacji KMA_biz. Spotkanie poprowadziła Joanna Zwolińska współautorka metodyki narzędzia, która przedstawiła funkcje i możliwości działania narzędzia oraz korzyści płynące z jego wykorzystania.


Co nowego!

TUNED UP! Zapraszamy wykonawców do składania ofert

Projekt : »TUNED UP! Tools Under the Need of Enhancing Diversity

 

(nr projektu: 2014-1-PL01-KA202-003552)

 

 

 

Program: ERASMUS PLUS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZAPYTANIE OFERTOWE z dnia 31.07.2015 r.

 

 Szanowni Państwo,

 

 Orange Hill Sp. z o. o., pełniąca rolę lidera w projekcie pt. »TUNED UP! Tools Under the Need of Enhancing Diversity»(nr projektu: 2014-1-PL01-KA202-003552), realizowanego w ramach programu „ERASMUS PLUS” poszukuje wykonawcy zadania:

 

 

 

Opracowanie dwóch narzędzi/aplikacji internetowych:

 

1. Narzędzie do kompleksowej oceny procesów związanych z zarządzaniem różnorodnością w organizacji - "Audyt różnorodności" (AR)

 

2. Narzędzie wspomagające wybór Ambasadora Różnorodności spośród pracowników organizacji - "Wybór ambasadora różnorodności" (WAR).

 

 Szczegóły zapytania zamieszone zostały poniżej.

 

Zapraszamy do przedłożenia oferty.

 

 Z poważaniem

 

 

Joanna Zwolińska, Menedżer projektu

 

 

 

 

1.      ZAMAWIAJĄCY:

 

Orange Hill sp. z o.o.

 

ul. Poznańska 6/4, 30-012 Kraków
tel.:
12 353 05 59, fax: 12 353 05 59

 

biuro@orangehill.pl,  www.orangehill.pl

 

NIP: 945-209-87-69
REGON: 120625129
KRS: 0000297649


 

2.      TRYB UDZIELANIA ZAMÓWIENIA:

 

Postępowanie realizowane zgodnie z zasadami Programu „ERASMUS PLUS”, ramach projektu pt. „” TUNED UP! Tools Under the Need of Enhancing Diversity” (Tuned up) oraz warunkami umowy nr 2014-1-PL01-KA202-003552 zawartej pomiędzy Orange Hill sp. z o.o. a Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji Narodowa Agencja Programu Erasmus+, ul. Mokotowska 43, 00-551 Warszawa.

 

 

3.      OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:

 

Przedmiotem zapytania ofertowego jest usługa pt. „Opracowanie dwóch narzędzi/aplikacji internetowych:

 

1.Narzędzie do kompleksowej oceny procesów związanych z zarządzaniem różnorodnością w organizacji - "Audyt różnorodności (AR)"

 

2.Narzędzie wspomagające wybór Ambasadora Różnorodności spośród pracowników organizacji - "Wybór ambasadora różnorodności" (WAR)”.

 

 

Celem ogólnym usługi jest implementacja, wdrożenie i uruchomienie dwóch aplikacji informatycznych zgodnie ze specyfikacją. Realizacja usługi powinna być zgodna z założeniami metodologii narzędzi i ich koncepcją merytoryczną oraz założeniami technicznymi i prototypami wypracowanymi przez partnerów projektu Tuned up. Zamawiający zobowiązuje się dostarczyć Wykonawcy usługi wyżej wymienione opracowania. Realizacja usługi powinna również mieścić się w założonych ramach czasowych.

 

 

Wykonanie usługi będzie wymagać od Wykonawcy:

 

a)     Zapoznania się z założeniami metodologii narzędzi i ich koncepcją merytoryczną oraz założeniami technicznymi i prototypami narzędzi

 

b)     Wykonania dwóch aplikacji: "Audyt różnorodności (AR)" i "Wybór ambasadora różnorodności (WAR)” w 5 wersjach językowych: polska, angielska, niemiecka, czeska, hiszpańska

 

c)      Przygotowanie i przeprowadzenie fazy testowania aplikacji

 

d)     Wprowadzenie zebranych uwag od przedstawicieli użytkowników aplikacji po fazie testów i konsultacji

 

e)     Wykonania wersji finalnej aplikacji (z uwzględnieniem uwag testujących, po uprzednim ich zaakceptowaniu przez kierownictwo projektu Tuned up)

 

f)       Opracowania wspólnie z Zamawiającym instrukcji obsługi obydwu aplikacji w języku polskim:

 

AR: Instrukcja obsługi dla Ambasadora Różnorodności i Instrukcja obsługi dla uczestników procesu oceny

 

WAR: Instrukcja obsługi dla pracowników i Instrukcja obsługi dla uczestników procesu wyboru Ambasadora Różnorodności

 

g)     bezpośredniej współpracy z osobą koordynującą w OH przygotowanie narzędzia w fazie testowania

 

 

Wykonawca przekaże Zamawiającemu prawa autorskie do stworzonego systemu, na zasadach określonych w oddzielnej umowie.

 

 

Aplikacje powinny spełniać następujące warunki:

 

 

1. OGÓLNE

 

·         Powinny zostać uruchomione na serwerze wskazanym przez Zamawiającego.

 

·         Powinny być zawierać mechanizm weryfikacji tożsamości użytkownika.

 

·         Powinny działać w językach: polskim, angielskim, niemieckim, czeskim i hiszpańskim.

 

·         Powinny działać w przestrzeni internetowej. Użytkownicy będą korzystać z nich za pomocą najpopularniejszych przeglądarek internetowych:

 

o   Mozilla Firefox (w wersji >= 35.0.1)

 

o   Chrome (w wersji >= 45.0.1)

 

o   Internet Explorer (w wersji >= 8.0).

 

·         Wymagane jest także zaprojektowanie interfejsu użytkownika w sposób, który pozwoli na użytkowanie systemu zarówno przy użyciu przeglądarki internetowej w wersji desktopowej (komputery klasy PC, komputery przenośne) jak i mobilnej (tablet, smartfon).

 

·         Interfejs aplikacji powinien być spójny z wizualizacją projektu Tuned up i Programu ERASMUS PLUS.

 

·    Aplikacja powinna zostać wdrożona na wskazany serwer należący do zleceniodawcy na którym uruchomiony jest system operacyjny Linux, dystrybucja Ubuntu 13.10. System powinien zostać zaimplementowany w technologii PHP (w wersji >= 5.5). Do przechowywania danych wymagane jest użycie silnika bazy danych Postgresql (w wersji >= 8.3). Zastosowanie w/w technologii zapewni pełne zachowanie integralności realizowanej aplikacji z platformą Orange Hill na której działać będą obydwa systemy.

 

 

 

2. SZCZEGÓŁOWE DLA KAŻDEGO NARZĘDZIA

 

"Audyt różnorodności (AR)"

 

·         Aplikacja powinna umożliwiać przeprowadzenie badania kwestionariuszowego mającego na celu zbadanie systemu zarządzania różnorodnością w organizacji.

 

·         Aplikacja ma umożliwiać przygotowanie i prowadzenie badania kwestionariuszowego, gromadzenie odpowiedzi udzielanych przez respondentów oraz agregację danych i wygenerowanie raportów.

 

·         Badanie, które moderować ma system, jest badaniem kwestionariuszowym, składającym się z: pytań ogólnych oceniających podstawowe opinie o zarządzaniu różnorodności, pytań ogólnych oceniających fakt stosowania się przez organizację do posiadanych polityk antydyskryminacyjnych, oceny poszczególnych wymiarów różnorodności (ocena ogólna wymiaru, ocena wymiaru na skali dystansu społecznego, pytania szczegółowe do wymiaru – ok. 10 pytań / wymiar) oraz pytań otwartych.

 

·         Podstawowym wymogiem projektu jest utworzenie modułu pozwalającego na przygotowanie oraz konfigurację badania, a następnie udostępnienie wygenerowanych kwestionariuszy respondentom.

 

·         Konfiguracja badania polega na:

 

o   umożliwieniu koordynatorowi wyboru wymiarów różnorodności podlegających ocenie oraz dodania własnych wymiarów. Oznacza to, iż koordynator będzie mógł zdecydować, które wymiary (spośród około 12) włączy do badania lub będzie mógł zdefiniować własny wymiar.

 

o   umożliwieniu koordynatorowi podjęcia decyzji o włączeniu do badania pytań oceniających opinię respondentów na temat polityk antydyskryminacyjnych;

 

o   zdefiniowaniu metryki kwestionariusza przez koordynatora.

 

·         Konieczna jest implementacja mechanizmów pozwalających na przeprowadzenie badania w formie ankiety papierowej, ankiety internetowej, zabezpieczonej ankiety internetowej oraz ankiety internetowej umożliwiającej identyfikację respondenta.

 

·         Po przeprowadzonym badaniu koordynator badania powinien mieć możliwość wygenerowania raportów w formacie pdf na podstawie zgromadzonych danych.

 

·         Wymagane formaty raportów to: pełny raport końcowy, raport na podstawie żądanego kryterium metrykalnego, raport porównawczy w obrębie grupy respondentów oraz możliwość generowania prezentacji wyników w formacie pptx.

 

·         Aplikacja musi być oparta na autorskim kodzie, nie dopuszcza się wykorzystanie ogólnodostępnych platform badawczych, do których Wykonawca nie może przekazać praw autorskich.

 

·         Aplikacja powinna być wykonana zgodnie z załączoną do Zapytania ofertowego matrycą aplikacji przygotowaną przez zespół projektu Tuned up.

 

 

 

"Wybór ambasadora różnorodności (WAR)”

 

·         Aplikacja ma pozwolić na ocenę przez pracowników badanej organizacji swoich współpracowników, pod katem spełniania przez nich wskazanych przez koordynatora kryteriów. Oznacza to, iż aplikacja powinna posiadać możliwość importu danych e-mailowych oraz imion i nazwisk oraz nazwy komórki organizacyjnej respondentów. Rolą respondentów w badaniu będzie wskazanie tego, którzy ze współpracowników odznaczają się określonymi przez koordynator cechami.

 

·         Tworzenie badania w aplikacji powinno rozpocząć się od zdefiniowania przez koordynatora cech podlegających badaniu oraz grupy osób które w kolejnym etapie będą (za pomocą stworzonych mechanizmów ankiet) wzajemnie oceniać się w żądanych wymiarach.

 

·         Po uzyskaniu wyników ankiet system powinien mieć możliwość wygenerowania macierzy zawierającej prezentację ocen członków grupy/ grup oraz być w stanie wyznaczyć osoby, które uzyskały najlepsze oceny w każdym z wymiarów.

 

·         Dodatkowo koordynator badania powinien mieć możliwość wygenerowania raportu zawierającego zestawienie ocen poszczególnych w kontekście wymiaru.

 

·         Aplikacja powinna być wykonana zgodnie z załączoną do Zapytania ofertowego matrycą aplikacji przygotowaną przez zespół projektu Tuned up.

 

 

4.      TERMIN REALIZACJI

 

Usługa powinna być zrealizowana do końca maja 2016 r.

 

 

5.      WYMAGANIA WOBEC OFERENTÓW

 

Warunkiem udziału Oferenta w postępowaniu jest:

 

·    Posiadanie doświadczenia w opracowaniu narzędzi informatycznych oraz zasobów technicznych pozwalających na prawidłowe i terminowe wykonanie zamówienia – weryfikowane na podstawie oświadczenia Oferenta.

 

·    Dedykowanie do projektu jednej osoby posiadającej min. 3 letnie doświadczenie w przygotowywaniu projektów informatycznych, będącej koordynatorem projektu ze strony wykonawcy – weryfikowane na podstawie oświadczenia Oferenta;

 

·    Zdolności finansowo-organizacyjnej do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia – weryfikowane na podstawie oświadczenia oferenta.

 

 

6.      WARUNKI PŁATNOŚCI

 

 

Cena zaproponowana przez Wykonawcę obejmować będzie wszystkie działania prowadzące do stworzenia działającego systemu.

 

Zamawiający dopuszcza możliwość udzielenia zaliczek Wykonawcy, w wysokości ustalonej w umowie z Wykonawcą.

 

 

 

7.      WYMAGANIA DOTYCZĄCE PRZYGOTOWANIA OFERTY

 

Oferta powinna być złożona w języku polskim. Ceny w ofercie powinny być podane w kwotach netto i brutto, w złotych polskich. W ofercie powinna być wskazana osoba do kontaktów w sprawie oferty i adres mailowy, na który będzie przesyłana korespondencja.

 

 

Oferta przygotowana zostanie na formularzu ofertowym załączonym do niniejszego Zapytania ofertowego. Oferta musi zawierać dane dotyczące Oferenta (pełna nazwa firmy, adres)  oraz proponowaną cenę netto i brutto za całość usługi.

 

 

Do oferty należy załączyć oświadczenie o spełnianiu wymagań stawianych wykonawcy.

 

 

Oferta musi zostać oraz podpisana przez osobę upoważnioną do reprezentowania Oferenta.

 

Nie dopuszcza się składania ofert częściowych.

 

 

 

 

8.      KRYTERIA WYBORU WYKONAWCY

 

Do oceny zostaną dopuszczone tylko oferty spełniające wymagania wskazane w pkc. 5 niniejszego zapytania

 

Tylko oferty spełniające powyższe kryteria zostaną dopuszczone do oceny.

 

 

Kryteria oceny:

 

Na etapie oceny ofert Zamawiający przyzna punkty za spełnienie następujących kryteriów, zgodnie z poniższymi zasadami:

 

 

Kryterium cenowe – 100 %

 

Ocena punktowa poszczególnych ofert dokonana zostanie w następujący sposób:

 

Liczba punktów danej oferty = (cena netto najniższej oferty / cena netto w ofercie badanej) * 100.

 

Maksymalną ocenę - 100 pkt w kryterium cenowym otrzyma oferta z najniższą ceną netto. Pozostałe oferty z wyższymi cenami zostaną ocenione według powyższego wzoru.

 

 

 

9.      MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA OFERT

 

Ofertę należy złożyć w terminie do 7 dni od dnia otrzymania zapytania ofertowego, nie później jednak niż do dnia 13 sierpnia 2015r.  

 

 

Dopuszczalne formy złożenia oferty:

 

 

·         Pocztą elektroniczną. Skan podpisanej oferty należy przesłać na adres: biuro@orangehill.pl

 

·         Pocztą tradycyjną na adres: Orange Hill Sp. z o.o., ul. Poznańska 6/4, 30-012 Kraków

 

·         Osobiście w siedzibie Orange Hill Sp. z o.o. - adres wskazany powyżej.

 

 

10.  TERMIN ZWIĄZANIA OFERTĄ

 

Wykonawcy pozostają związani złożoną przez siebie ofertą przez okres 30 dni od terminu składania ofert.

 

 

11.  DODATKOWE ZASTRZEŻENIA

 

Zamawiający zastrzega sobie prawo negocjowania zakresu systemu informatycznego z wybranym wykonawcom, w przypadku konieczności wprowadzenia zmian do jego funkcjonalności – pod warunkiem jednak uzyskania zgody Wykonawcy.

 

 

Zamawiający:

 

Orange Hill Sp. z o.o.,

 

ul. Poznańska 6/4,

 

30-012 Kraków

 

 

 

 

 

Formularz ofertowy

 

 

 

W imieniu firmy

 

 

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… (Pełna nazwa i adres oferenta, NIP, REGON)

 

 

 

w odpowiedzi na zapytanie ofertowe dotyczące usługi pt. Opracowanie dwóch narzędzi/aplikacji internetowych:

 

1. Narzędzie do kompleksowej oceny procesów związanych z zarządzaniem różnorodnością w organizacji - "Audyt różnorodności" (AR)

 

2. Narzędzie wspomagające wybór Ambasadora Różnorodności spośród pracowników organizacji - "Wybór ambasadora różnorodności" (WAR)” oferujemy wykonanie przedmiotowego zamówienia na warunkach opisanych w zapytaniu ofertowym za cenę:

 

 

 

  1. Cena netto oferty: ……………
  2. Cena brutto oferty: ……………

 

 

 

…………………………………

……………………………

miejscowość, data

podpis osoby upoważnionej  ze strony oferenta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Załącznik nr 1 do Formularza Ofertowego

 

 

 

 

 

 

 

Oświadczenie

 

 

 

 

 

Oświadczam, że:

 

·      w przypadku wyboru naszej oferty zobowiązujemy się wykonać przedmiot zamówienia w zakresie i terminie opisanym w zapytaniu ofertowym;

 

·      posiadamy doświadczenie w opracowaniu narzędzi informatycznych oraz zasoby techniczne pozwalające na prawidłowe i terminowe wykonanie zamówienia;

 

·      dedykujemy do projektu jedną osobę posiadającą min. 3 letnie doświadczenie w przygotowywaniu projektów informatycznych, będącą koordynatorem projektu ze strony wykonawcy;

 

·      posiadamy zdolność finansowo-organizacyjną do prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

…………………………………

……………………………

miejscowość, data

podpis osoby upoważnionej  ze strony Oferenta

 

Co nowego!

"Zachowania organizacyjne w gospodarce opartej na wiedzy". Orange Hill Partnerem konferencji. 23.09.2015

Konferencja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie za nami.
Orange Hill jako partner mocno zaakcentowała swoją obecność. Świetnie odebrany został wars ztat Tomasza Dąbrowskiego "Współpraca B+R oraz nowe technologie w badaniach wewnątrzorganizacyjnych", po którym rozmawialiśmy o komercjalizowaniu metodyk badawczych oraz oczekiwaniach biznesu wobec świata akademickiego w obszarze HRM.


Co nowego!

CLOSE LOOK AT DIVERSITY. VIENNA, 21-22 Nov. 2014

Tuned Up! project kick-off meeting took place in Vienna. We discussed how to make diversity more friendly and how to overcome stereotypes and convince managers to benefit from diverse teams?
Second day of the meeting was focused on defining the assumptions of national research with strong emphasis on business needs and expectations regarding diversity management.


Co nowego!

Diversity Icebreaker w roli głównej ! 24.09.2015

Nie ma jak współpraca!
Dziś w e!volve pierwsze skrzypce gra Diversity Icebreaker prezentowane przez
INVENTI Consulting .

Oprócz świetnych, mocno angażujących mini-warsztatów, za nami owocna dyskusja nad potencjałem narzędzia, możliwościami wykorzystania oraz korzyściami dla klientów.

Na koniec? Zwiedzanie fabryki i muzeum witraży. Świetny dzień w fantastycznym miejscu!


Co nowego!

e!volve na HR MIXER w Gliwicach

Orange Hill była partnerem tego ważnego wydarzenia branżowego. Podczas HR MIXER pokazaliśmy e!volve, a nasz ekspert i współautor metodyki KMA (Knowledge Management Assessment) Tomasz Dąbrowski wystąpił z prezentacją: "Zarządzanie wiedzą. Audyt Systemu". Odpowiadał m.innymi na pytania: Jak audytować system zarządzania wiedzą? Jakie są wymiary zarządzania wiedzą? Jak podejść do tematu?


Co nowego!

Zarządzanie wiedzą – metodyka diagnozy organizacji dla MATRIKa

30 września 2015 r. dla Małopolskiego Klubu MATRIK nasza ekspertka Joanna Zwolińska poprowadziła warsztat dotyczący zarządzania wiedzą. Joanna jest współtwórczynią systemu KMA_biz (Knowledge Management Assessment) pozwalającego na audyt systemu zarządzania wiedzą w 6 podstawowych wymiarach: (1) lokalizowanie, (2) pozyskiwanie, (3) wykorzystywanie wiedzy, (4) dzielenie się wiedzą, (5) two rzenie wiedzy, (6) zachowywanie wiedzy.

Było miło i merytorycznie :)


Co nowego!

DIVERSITY BUSINESS MEETINGS POZNAŃ

Ponad 60 osób wzięło udział w inauguracji Diversity Business Meetings in Poznań.

W auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu dobrymi praktykami dzieliły się firmy: Volkswagen Poznań, Amazon, STX Next, Teatr Muzyczny w Poznaniu i M. Illukowicz i Partnerzy.

Warszaty prowadzone były przez ekspertów Diversity_hub , F5 Konsulting i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

 


Co nowego!

O projekcie Find The Best podczas seminarium Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie!

23 maja 2013 r. na zaproszenie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji weźmiemy udział w prezentacji polskich instytucji realizujących projekty centralne programu „Uczenie się przez całe życie”. Joanna Zwolińska - menedżer projektów ...


Co nowego!

FIND THE BEST! Partners meeting, PRAGUE 19-20.09.2013

Together with partners from 5 EU countries we are working on competency-based recrutiment system dedicated to public administration. During partners meeting in Prague we started the next phase of our project: to design technical system solutions.


Co nowego!

Pozytywne opinie ekspertów o naszej innowacji!

Strategia wdrażania programu Agent Zmian przyjęta bez uwag!

W opinii ekspertów zewnętrznych "sposób testowania i pakiet proponowanych narzędzi w produkcie finalnym zasługuje na wysoką ocenę, gdyż uwzględnia aktualne potrzeby i stwarza możliwości aktywizacji zawodowej starszych wiekiem pracowników, zwłaszcza kobiet, a przy tym odpowiada nowym celom strategii rynkowej banków...


Co nowego!

Odporność Psychiczna i kwestionariusz MTQ48, czyli warsztat ciągłego doskonalenia się dla profesjonalistów.

Zapraszamy na warsztat odporności psychicznej, który odbędzie się w Warszawie 6 listopada 2015. W programie m.in. przedstawienie modelu Mental Toughness, omówienie komponentów wpływających na indywidualną Odpornośc Psychiczną, warsztat dot. modelu i rozowju Odporności Psychicznej oraz omówienie kwestionariusza MTQ48.

Warsztat realizowany jest przez Partnera e!volve: AQR

Zapisy poprzez Facebook.


Co nowego!

ORANGE HILL NA KONFERENCJI W BRUKSELI

11-12 lutego uczestniczyliśmy w międzynarodowej konferencji WORK BASED LEARNING AND APPRENTICESHIPS zorganizowanej przez Komisję Europejską. Warszaty networkingowe miały na celu integracjię sektora naukowego z biznesowym, a także ukierunkowały przyszłe działania w ramach nowych programów jak Erasmus+ na poprawę sytuacji osób wkraczających na rynek pracy przy wykorzystaniu nowych technologii.


Co nowego!

ERASMUS+ edition 2014

In cooperation with partners from: Poland, Austria, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Latvia, Italy and Spain we submitted 7 innovative projects to this year's ERASMUS PLUS  call for proposals. 


Co nowego!

FIND THE BEST. International meeting 5-6 of June, Granada, Spain

The 3rd international partners meeting of Find the Best project was arranged to discuss and test first modules of IT recruitment system. Joanna Zwolińska presented the approach and technical aspects as well as its basic functionalities.


Co nowego!

Druga akredytacja Emisariuszy Zmiany za nami!!

11 września w Warszawie odbyła się druga akredytacja Emisariuszek Zmiany, które ukończyły nasz partnerski projekt: "Agent Zmian. Program rozwoju zawodowego pracowników 50+ w bankach spółdzielczych". Wspólnie z FRBS ocenialiśmy projekty prezentowane przez świeżo upieczone Emisariuszki.


Co nowego!

FIND THE BEST. International meeting 16-17 Oct. 2014, Thessaloniki, Greece

We are after international partners meeting in Thessaloniki, where Tomasz Dąbrowski presented prototype of the FTB Tool, supporting recruitment and selection in public administration, to project partners.

Consultation of prototype in municipalities is about to begin in Poland, Austria, Czech Republic, Spain, Greece and Italy!


Co nowego!

"Microlearnings for Trainers and Teachers in VET systems" Kick-off meeting WIEDEŃ

W dniach 29-30 października 2015 roku w Wiedniu odbyło sie spotkanie otwierajace projekt Microlearnings for Trainers and Teachers in VET systems.

Celem  projektu jest opracowanie kursu dla trenerów i instruktorów w zakresie kształcenia zawodowego, aby ułatwić  im pracę z młodymi osobami – uczestnikami praktyk i staży zawodowych.

W trakcie spotkania poznaliśmy tajniki produkcji filmów edukacyjnych przygotowywanych w formie  „pigułek wiedzy” – krótkich, przystępnych dla użytkownika materiałaów.


Co nowego!

Diversity Hub w Krakowie! „Multiculturalism in the workplace”

Wielkie święto różnorodności kulturowej w biznesie!

Międzynarodowa konferencja „Multiculturalism in the workplace” w Krakowie.

Dziękujemy ekspertom za ich nieoceniony wkład merytoryczny, naszemu Partnerowi: Konsulatowi USA w Krakowie za wsparcie i głęboką wiarę w sens różnorodności, patronom medialnym: HRpolska i HRstandard za promocję wydarzenia, Muzeum Żydowskiemu Galicja za gościnność, Wydawnictwu Znak za ufundowanie nagród książkowych. Wreszcie wszystkim naszym gościom za tak liczne przybycie i życzliwość.


Co nowego!

SPOTKANIE PARTNERÓW TUNED!UP KRAKÓW 17-18.12.2015

W dniach 17-18 grudnia w Krakowie odbyło się spotkanie partnerów projektu TUNED UP!

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus.

W pierwszym dniu spotkania partnerzy uczestniczyli w międzynarodowej konferencji „Multiculturalism in the workplace” w ramach inicjatywy Diverstity Hub, gdzie mogli poznać ludzi z  całego świata, którzy dzielili się „dobrymi praktykami” w przełamywaniu barier kulturowych i tworzeniu otoczenia sprzyjającemu porozumieniu.


Co nowego!

Międzynarodowa konferencja pn.

W dniach 26-27 listopada w Zabrzu odbyła się piąta międzynarodowa konferencja pn. "Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi"

Wraz z Partnerami zaprezentowaliśmy i upowszechnialiśmy na niej system FTB!

W pierwszym dniu konferencji Tomasz Dąbrowski z Orange Hill zaprezentował wykład dotyczący metodologii rekrutacji, opartej na kompetencjach na podstawie doświadczeń i efektów projektu Find The Best.


Do góry!

Co nowego!

Seminarium pt. „Zapewnienie jakości w zarządzaniu rozwojem ludzi”

13 września 2016 roku, tj. wtorek, w godz. 9.00 – 12.00 odbędzie się seminarium w ramach projektu „ENTREPRENEURS 7X21”. Program seminarium dotyczy działań, jakie mogą być podejmowane przez osoby odpowiedzialne za kształtowanie rozwoju pracowników w organizacjach, aby rozwój ten realizowany był w sposób przemyślany i celowy. Odpowiednie zaplanowanie działań pozwala zapewnić spójność pomiędzy wytyczonymi kierunkami rozwoju kompetencji pracowników, a przyjętą wizją rozwoju całej organizacji. Seminarium poprowadzi Maciej Głogowski – konsultant Orange Hill Sp. z o.o.

INSPIRUJĄCE PRZYWÓDZTWO W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ
Zakończyliśmy cykl szkoleń dla Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. W trakcie szkoleń z tematu Budowanie autorytetu przełożonego – inspirujące przywództwo kształciła się kadra zarządzająca średniego szczebla.
NASZ SUKCES JEST PISANY SZMINKĄ!!

ORANGE HILL finalistą konkursu Bizneswoman Roku 2013 w kategorii Moja Firma! Zostaliśmy nagrodzeni za pomysł, innowacyjność, wizję i perspektywy rozwoju.


WSPIERAMY RÓŻNORODNOŚĆ W FIRMACH I URZĘDACH

Od 3 kwietnia 2014 r. Orange Hill jest sygnatariuszem Karty Różnorodności. Tym samym dołączyliśmy do grona niespełna 100 organizacji w Polsce, które dostrzegają zalety wspierania różnorodności i podejmują realne działania na rzecz różnorodności.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak wdrożyć politykę różnorodności i jak zarządzać różnorodnością w Twojej organizacji, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!!

ORANGE HILL na Zjeździe Specjalistów ds. Szkoleń i Rozwoju Zawodowego w Warszawie

13 czerwca 2013 w Warszawie, na zaproszenie serwisu publiczni.pl, Tomasz Dąbrowski - nasz ekspert inspirował i podpowiadał: jak sprawić, aby pracownicy byli dobrze wyszkoleni? jak prowadzić szkolenia w sposób efektywny? jak szkolić dobrze mając często ograniczenia finansowe? a także jak skutecznie motywować pracowników?

Motywowanie nie jest celem samym w sobie - przeczytaj nasz artykuł.

Temat motywacji jest jednym z tych obszarów szkoleniowych, który w ostatnim okresie budzi szczególne zainteresowanie administracji publicznej ...

Urząd Miejski w Bychawie – case study.

Wyzwanie wdrożeniowe dotyczyło nie tylko utworzenia systemu mapowania organizacji, ale również opracowania i wprowadzenia zmian w obszarze współpracy z organizacjami pozarządowymi ...

Za nami przegląd infrastruktury etycznej w Starostwach Powiatowych

Sześć kolejnych urzędów administracji samorządowej podniesie efektywność zarządzania dzięki rozwiązaniom Orange Hill.

Na podstawie audytu infrastruktury etycznej opracowaliśmy mapy zagrożeń oraz zalecenia i rekomendacje w zakresie wzmocnienia zachowań etycznych w urzędach.

Wyzwania HR w administracji publicznej – dziękujemy za udział w konferencji

Wraz z Golden Training zrealizowaliśmy konferencję poświęconą nowym trendom oraz wyzwaniom w sferze zarządzania zasobami ludzkimi, przed którymi stają urzędy.

Nasi eksperci – Agnieszka Pilińska-Kępowicz, Paulina Małecka-Lewald i Tomasz Dąbrowski – podsuwali rozwiązania problemów mogących się pojawić podczas codziennej pracy przy zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Kolejne wdrożenia systemów zarządzania przez kompetencje

W kwietniu 2014 r. eksperci Orange Hill zakończyli prace związane z opracowaniem systemów zarządzania przez kompetencje, dedykowanych urzędom: Gminy Kamień i Gminy Niwiska. Dokonali diagnozy kompetencji pracowników urzędów oraz przygotowali kompetencyjne opisy stanowisk.

JIM KIRKPATRICK PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!

Jim Kirkpatrick , lider w obszarze oceny efektywności szkoleń, twórca uwspółcześnionego modelu badania efektywności szkoleń wystąpił 15.01.2015 r. w Warszawie na naszej konferencji "Wyzwania HR : Planowanie zmiany i ocena efektów szkoleń".

Dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie i wspaniałą atmosferę wydarzenia .

Kolejne wdrożenie sfinalizowane!

Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu skorzystał z metodologii ESA_admin w trakcie wdrażania systemu zarządzania satysfakcją pracowników.

W efekcie przeprowadzonej diagnozy wewnątrzorganizacyjnej nasi eksperci przygotowali procedury regulacyjne.

BO JAK NIE MY TO KTO??? Wygrywamy w Erasmus Plus

Dwa nasze projekty złożone do programu Erasmus Plus zostały świetnie ocenione i uzyskały dofinansowanie!!! Co tym razem będziemy wypracowywać z partnerami z zagranicy? Program Diversity Ambassador dla MŚP oraz adaptację gry Biznes Play do specyfiki organizacji agencyjnych i franczyzowych.

Już wkrótce! Audyt zarządzania wiedzą!

Na ukończeniu jest narzędzie do przeprowadzenia audytu zarządzania wiedzą w organizacji. Opracowaliśmy autorską metodykę dedykowaną sektorowi biznesu, którą nazwaliśmy KMA_biz TM .

Premiera E!VOLVE

E!VOLVE to nowy format adresowany do firm szkoleniowych i doradczych, który łączy nasze narzędzia do diagnozy organizacji z formułą rozwoju kompetencji i networkingu trenerów i konsultantów.

Kick-off e!volve:

Kraków, 16 kwietnia 2014, Hotel Hilton.

Szkolenie e!volve Basic w Warszawie

Zapraszamy firmy szkoleniowe i niezależnych konsultantów na kolejne szkolenie e!volve:

Warszawa 18 czerwca 2014 r.

Hotel Polonia Palace

al. Jerozolimskie 45

godz. 9.00 - 15.00

Zarządzanie przez kompetencje w ZMPG SA

Rozpoczynamy wdrożenie systemu zarządzania przez kompetencje w Zarządzie Morskiego Portu Gdańsk. To kolejne duże wdrożenie po Ministerstwie Transportu, Urzędzie Lotnictwa Cywilnego i GUS realizowane w partnerstwie z firmą Nowe Motywacje.

Badanie satysfakcji klienta w Bielsku-Białej

We wrześniu realizujemy badanie satysfakcji klientów Urzędu Miasta Bielsko-Biała. To kolejne badanie, w którym świetnie sprawdza się nasza metodyka SQA_admin. :)

AMBASADOR RÓŻNORODNOŚCI w transferze innowacji

Nasz autorski projekt został zakwalifikowany do programu "Transfer Innowacji" realizowanego przez Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Krakowskiej.

Start jesienią!

Gramy z Małopolskim Instytutem Kultury

2 marca 2015 zapraszamy na rozgrywkę pokazową symulacyjnej gry sprzedażowej Chłopska Szkoła Biznesu. W partnerstwie z Małopolskim Instytutem Kultury zaprezentujemy grę jako świetne narzędzie edukacyjne w obszarach: sprzedaż, negocjacje, planowanie, myślenie strategiczne.

Zapraszamy firmy szkoleniowe, trenerów, doradców, konsultantów. Wszystkich, którym gra może się przydać w pracy.

Największe wydarzenie HR-owe na Śląsku

Orange Hill sp. z o. o. wraz z portalem hrpolska.pl zaprasza na konferencję „HR jako partner w biznesie” 21 maja 2015r. w Gliwicach.

HR zmienia rzeczywistość polskich firm jako partner, wspiera Zarząd w podejmowaniu decyzji, dostarcza efektywnych rozwiązań. HR coraz bardziej odważnie wkracza do biznesu a biznes zaczyna się liczyć z HR. HR to nowa jakość, oczekiwany standard pracy.

Jak budować wartość tej pracy i umacniać pozycję HR w firmie? Opowiemy 21 maja!

Ruszył DIVERSITY HUB

Po co nam różnorodność? Jak nią zarządzać? Jakie wymiary różnorodności są najistotniejsze z perspektywy polskich firm?

Na te i inne pytania odpowiadali uczestnicy spotkania rozpoczynającego aktywność Diversity Hub – inicjatywy, która łączy środowisko biznesu wokół tematyki zarządzania różnorodnością.

Diversity Hub to forum wymiany doświadczeń w obszarze praktycznych aspektów zarządzania różnorodnością w organizacjach. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w na południu Polski. 13 maja odbyło się pierwsze z cyklu regularnych spotkań.

Metodyka Harrison Assessments. 12 czerwca 2015 Kraków

Zapraszamy na bezpłatne demo metodyki Harrison Assesments. 12 czerwca, Kraków, Dworek Białoprądnicki, godz. 9.00 - 12.00. spotkanie porpwadzi partner e!volve Anna Piasecka, Prezes firmy Talent Exact, certyfikowany trener Harrison Assessments.

KMA_biz Zarządzanie wiedzą

Jak narzędzie przedstawić swoim klientom? Jak szybko i łatwo z niego korzystać?

9 lipca w ramach cyklu Letnich Spotkań e!volve odbył się warsztat poświęcony narzędziu do diagnozy organizacji KMA_biz. Spotkanie poprowadziła Joanna Zwolińska współautorka metodyki narzędzia, która przedstawiła funkcje i możliwości działania narzędzia oraz korzyści płynące z jego wykorzystania.

TUNED UP! Zapraszamy wykonawców do składania ofert

Zapytanie ofertowe

Opracowanie dwóch narzędzi/aplikacji internetowych:

1. Narzędzie do kompleksowej oceny procesów związanych z zarządzaniem różnorodnością w organizacji - "Audyt różnorodności" (AR)

2. Narzędzie wspomagające wybór Ambasadora Różnorodności spośród pracowników organizacji - "Wybór ambasadora różnorodności" (WAR)

"Zachowania organizacyjne w gospodarce opartej na wiedzy". Orange Hill Partnerem konferencji. 23.09.2015

Konferencja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie za nami.
Orange Hill jako partner mocno zaakcentowała swoją obecność. Świetnie odebrany został wars ztat Tomasza Dąbrowskiego "Współpraca B+R oraz nowe technologie w badaniach wewnątrzorganizacyjnych", po którym rozmawialiśmy o komercjalizowaniu metodyk badawczych oraz oczekiwaniach biznesu wobec świata akademickiego w obszarze HRM.

CLOSE LOOK AT DIVERSITY. VIENNA, 21-22 Nov. 2014

Tuned Up! project kick-off meeting took place in Vienna. We discussed how to make diversity more friendly and how to overcome stereotypes and convince managers to benefit from diverse teams?
Second day of the meeting was focused on defining the assumptions of national research with strong emphasis on business needs and expectations regarding diversity management.

Diversity Icebreaker w roli głównej ! 24.09.2015
Nie ma jak współpraca!
Dziś w e!volve pierwsze skrzypce gra Diversity Icebreaker prezentowane przez
INVENTI Consulting .

Oprócz świetnych, mocno angażujących mini-warsztatów, za nami owocna dyskusja nad potencjałem narzędzia, możliwościami wykorzystania oraz korzyściami dla klientów.

Na koniec? Zwiedzanie fabryki i muzeum witraży. Świetny dzień w fantastycznym miejscu!

e!volve na HR MIXER w Gliwicach

Orange Hill była partnerem tego ważnego wydarzenia branżowego. Podczas HR MIXER pokazaliśmy e!volve, a nasz ekspert i współautor metodyki KMA (Knowledge Management Assessment) Tomasz Dąbrowski wystąpił z prezentacją: "Zarządzanie wiedzą. Audyt Systemu". Odpowiadał m.innymi na pytania: Jak audytować system zarządzania wiedzą? Jakie są wymiary zarządzania wiedzą? Jak podejść do tematu?

Zarządzanie wiedzą – metodyka diagnozy organizacji dla MATRIKa

30 września 2015 r. dla Małopolskiego Klubu MATRIK nasza ekspertka Joanna Zwolińska poprowadziła warsztat dotyczący zarządzania wiedzą. Joanna jest współtwórczynią systemu KMA_biz (Knowledge Management Assessment) pozwalającego na audyt systemu zarządzania wiedzą w 6 podstawowych wymiarach: (1) lokalizowanie, (2) pozyskiwanie, (3) wykorzystywanie wiedzy, (4) dzielenie się wiedzą, (5) two rzenie wiedzy, (6) zachowywanie wiedzy.

Było miło i merytorycznie :)

DIVERSITY BUSINESS MEETINGS POZNAŃ

Ponad 60 osób wzięło udział w inauguracji Diversity Business Meetings in Poznań.

W auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu dobrymi praktykami dzieliły się firmy: Volkswagen Poznań, Amazon, STX Next, Teatr Muzyczny w Poznaniu i M. Illukowicz i Partnerzy.

Warszaty prowadzone były przez ekspertów Diversity_hub , F5 Konsulting i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

 

O projekcie Find The Best podczas seminarium Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie!

23 maja 2013 r. na zaproszenie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji weźmiemy udział w prezentacji polskich instytucji realizujących projekty centralne programu „Uczenie się przez całe życie”. Joanna Zwolińska - menedżer projektów ...

FIND THE BEST! Partners meeting, PRAGUE 19-20.09.2013

Together with partners from 5 EU countries we are working on competency-based recrutiment system dedicated to public administration. During partners meeting in Prague we started the next phase of our project: to design technical system solutions.

Pozytywne opinie ekspertów o naszej innowacji!

Strategia wdrażania programu Agent Zmian przyjęta bez uwag!

W opinii ekspertów zewnętrznych "sposób testowania i pakiet proponowanych narzędzi w produkcie finalnym zasługuje na wysoką ocenę, gdyż uwzględnia aktualne potrzeby i stwarza możliwości aktywizacji zawodowej starszych wiekiem pracowników, zwłaszcza kobiet, a przy tym odpowiada nowym celom strategii rynkowej banków...

Odporność Psychiczna i kwestionariusz MTQ48, czyli warsztat ciągłego doskonalenia się dla profesjonalistów.

Zapraszamy na warsztat odporności psychicznej, który odbędzie się w Warszawie 6 listopada 2015. W programie m.in. przedstawienie modelu Mental Toughness, omówienie komponentów wpływających na indywidualną Odpornośc Psychiczną, warsztat dot. modelu i rozowju Odporności Psychicznej oraz omówienie kwestionariusza MTQ48.

Warsztat realizowany jest przez Partnera e!volve: AQR

Zapisy poprzez Facebook.

ORANGE HILL NA KONFERENCJI W BRUKSELI

11-12 lutego uczestniczyliśmy w międzynarodowej konferencji WORK BASED LEARNING AND APPRENTICESHIPS zorganizowanej przez Komisję Europejską. Warszaty networkingowe miały na celu integracjię sektora naukowego z biznesowym, a także ukierunkowały przyszłe działania w ramach nowych programów jak Erasmus+ na poprawę sytuacji osób wkraczających na rynek pracy przy wykorzystaniu nowych technologii.

ERASMUS+ edition 2014

In cooperation with partners from: Poland, Austria, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Latvia, Italy and Spain we submitted 7 innovative projects to this year's ERASMUS PLUS  call for proposals. 

FIND THE BEST. International meeting 5-6 of June, Granada, Spain

The 3rd international partners meeting of Find the Best project was arranged to discuss and test first modules of IT recruitment system. Joanna Zwolińska presented the approach and technical aspects as well as its basic functionalities.

Druga akredytacja Emisariuszy Zmiany za nami!!

11 września w Warszawie odbyła się druga akredytacja Emisariuszek Zmiany, które ukończyły nasz partnerski projekt: "Agent Zmian. Program rozwoju zawodowego pracowników 50+ w bankach spółdzielczych". Wspólnie z FRBS ocenialiśmy projekty prezentowane przez świeżo upieczone Emisariuszki.

FIND THE BEST. International meeting 16-17 Oct. 2014, Thessaloniki, Greece

We are after international partners meeting in Thessaloniki, where Tomasz Dąbrowski presented prototype of the FTB Tool, supporting recruitment and selection in public administration, to project partners.

Consultation of prototype in municipalities is about to begin in Poland, Austria, Czech Republic, Spain, Greece and Italy!

"Microlearnings for Trainers and Teachers in VET systems" Kick-off meeting WIEDEŃ

W dniach 29-30 października 2015 roku w Wiedniu odbyło sie spotkanie otwierajace projekt Microlearnings for Trainers and Teachers in VET systems.

Celem  projektu jest opracowanie kursu dla trenerów i instruktorów w zakresie kształcenia zawodowego, aby ułatwić  im pracę z młodymi osobami – uczestnikami praktyk i staży zawodowych.

W trakcie spotkania poznaliśmy tajniki produkcji filmów edukacyjnych przygotowywanych w formie  „pigułek wiedzy” – krótkich, przystępnych dla użytkownika materiałaów.

Diversity Hub w Krakowie! „Multiculturalism in the workplace”

Wielkie święto różnorodności kulturowej w biznesie!

Międzynarodowa konferencja „Multiculturalism in the workplace” w Krakowie.

Dziękujemy ekspertom za ich nieoceniony wkład merytoryczny, naszemu Partnerowi: Konsulatowi USA w Krakowie za wsparcie i głęboką wiarę w sens różnorodności, patronom medialnym: HRpolska i HRstandard za promocję wydarzenia, Muzeum Żydowskiemu Galicja za gościnność, Wydawnictwu Znak za ufundowanie nagród książkowych. Wreszcie wszystkim naszym gościom za tak liczne przybycie i życzliwość.

SPOTKANIE PARTNERÓW TUNED!UP KRAKÓW 17-18.12.2015

W dniach 17-18 grudnia w Krakowie odbyło się spotkanie partnerów projektu TUNED UP!

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus.

W pierwszym dniu spotkania partnerzy uczestniczyli w międzynarodowej konferencji „Multiculturalism in the workplace” w ramach inicjatywy Diverstity Hub, gdzie mogli poznać ludzi z  całego świata, którzy dzielili się „dobrymi praktykami” w przełamywaniu barier kulturowych i tworzeniu otoczenia sprzyjającemu porozumieniu.

Międzynarodowa konferencja pn.

W dniach 26-27 listopada w Zabrzu odbyła się piąta międzynarodowa konferencja pn. "Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi"

Wraz z Partnerami zaprezentowaliśmy i upowszechnialiśmy na niej system FTB!

W pierwszym dniu konferencji Tomasz Dąbrowski z Orange Hill zaprezentował wykład dotyczący metodologii rekrutacji, opartej na kompetencjach na podstawie doświadczeń i efektów projektu Find The Best.

Inni o nas

Doświadczenie, jakim wykazuje się firma Orange Hill Sp. z o.o., profesjonalizm, terminowość i rzetelność realizowanych zadań pozwalają nam rekomendować tę Firmę jako rzetelnego, godnego zaufania Partnera...


Bożena Greń
Prezes Zarządu
Fundacja Rozwoju Bankowości Spółdzielczej
Do góry!
Copyright 2013 by Orange Hill
ul. Poznańska 6/4, Kraków
tel. 12 353 05 59, 12 307 03 99
biuro@orangehill.pl
95