dołącz do nas
Co nowego!

Seminarium pt. „Zapewnienie jakości w zarządzaniu rozwojem ludzi”

13 września 2016 roku, tj. wtorek, w godz. 9.00 – 12.00 odbędzie się seminarium w ramach projektu „ENTREPRENEURS 7X21”. Program seminarium dotyczy działań, jakie mogą być podejmowane przez osoby odpowiedzialne za kształtowanie rozwoju pracowników w organizacjach, aby rozwój ten realizowany był w sposób przemyślany i celowy. Odpowiednie zaplanowanie działań pozwala zapewnić spójność pomiędzy wytyczonymi kierunkami rozwoju kompetencji pracowników, a przyjętą wizją rozwoju całej organizacji. Seminarium poprowadzi Maciej Głogowski – konsultant Orange Hill Sp. z o.o.


Co nowego!

INSPIRUJĄCE PRZYWÓDZTWO W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ

Zakończyliśmy cykl szkoleń dla Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. W trakcie szkoleń z tematu Budowanie autorytetu przełożonego – inspirujące przywództwo kształciła się kadra zarządzająca średniego szczebla.
Co nowego!

NASZ SUKCES JEST PISANY SZMINKĄ!!

ORANGE HILL finalistą konkursu Bizneswoman Roku 2013 w kategorii Moja Firma! Zostaliśmy nagrodzeni za pomysł, innowacyjność, wizję i perspektywy rozwoju.Co nowego!

WSPIERAMY RÓŻNORODNOŚĆ W FIRMACH I URZĘDACH

Od 3 kwietnia 2014 r. Orange Hill jest sygnatariuszem Karty Różnorodności. Tym samym dołączyliśmy do grona niespełna 100 organizacji w Polsce, które dostrzegają zalety wspierania różnorodności i podejmują realne działania na rzecz różnorodności.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak wdrożyć politykę różnorodności i jak zarządzać różnorodnością w Twojej organizacji, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!!


Co nowego!

ORANGE HILL na Zjeździe Specjalistów ds. Szkoleń i Rozwoju Zawodowego w Warszawie

13 czerwca 2013 w Warszawie, na zaproszenie serwisu publiczni.pl, Tomasz Dąbrowski - nasz ekspert inspirował i podpowiadał: jak sprawić, aby pracownicy byli dobrze wyszkoleni? jak prowadzić szkolenia w sposób efektywny? jak szkolić dobrze mając często ograniczenia finansowe? a także jak skutecznie motywować pracowników?

 

Zjazd Specjalistów ds. Szkoleń i Rozwoju Zawodowego, który odbył się 13 czerwca 2013 r. w Business Link, Zebra Tower w Warszawie, adresowany był do:

  • dyrektorów i kierowników działów szkoleń i rozwoju zawodowego
  • pracowników działów szkoleń i działów kadr
  • pozostałe osoby zajmujące się tematyką szkoleń

Orange Hill inspirowało uczesntików do szukania własnych skutecznych metod wspierania działów szkoleń w instytucjach administracji publicznej:

Główny prelegent Zjazdu: Tomasz Dąbrowski – specjalista się w opracowywaniu i wdrażaniu rozwiązań podnoszących efektywność i jakość zarządzania personelem w urzędach administracji publicznej. Odpowiedzialny za wdrożenie systemów zarządzania przez kompetencje oraz powiązanych z nimi systemów ocen okresowych i programów rozwoju zawodowego w ponad 30 urzędach administracji rządowej i samorządowej. W zakresie współpracy z administracją publiczną posiada także doświadczenie we wdrażaniu systemów monitorowania satysfakcji i motywacji personelu, prowadzenia analiz potrzeb szkoleniowych, CAF, wdrażaniu rozwiązań z zakresu badania satysfakcji klientów oraz wdrażania usprawnień w obszarze współpracy urzędów z partnerami społecznymi. Twórca metodologii systemów informatycznych wspomagających diagnozę organizacji (ESA_adminTM – diagnoza satysfakcji/opinii pracowników, SQA_adminTM - diagnoza satysfakcji klientów, FTB – system wspomagania procesu rekrutacji w urzędach, EPSTM – model efektywnego procesu szkoleniowego, AOC_adminTM – diagnoza kultury organizacyjnej). Uczestnik i koordynator merytoryczny projektów międzynarodowych z zakresu zarządzania kompetencjami. Posiada certyfikaty IPMA-D oraz Prince2 Foundation. Doktorant w Instytucie Spraw Publicznych UJ.

Tomasz Dąbrowski poprowadził podczas Zjazdu 3 panele:

  • Pomiar satysfakcji pracowników oraz formułowanie kierunków usprawnień w oparciu o jego wyniki (model ESA_adminTM)

  • Skuteczna rekrutacja oparta o kryteria kompetencyjne – narzędzia rekrutacyjne

  • Pomiar efektywności szkoleń – aspekty praktyczne

Organizatorem Zjazdu był portal publiczni.pl – serwis nowoczesnych urzędników.

Co nowego!

Motywowanie nie jest celem samym w sobie - przeczytaj nasz artykuł.

Temat motywacji jest jednym z tych obszarów szkoleniowych, który w ostatnim okresie budzi szczególne zainteresowanie administracji publicznej ...


Co nowego!

Urząd Miejski w Bychawie – case study.

Wyzwanie wdrożeniowe dotyczyło nie tylko utworzenia systemu mapowania organizacji, ale również opracowania i wprowadzenia zmian w obszarze współpracy z organizacjami pozarządowymi ...


Co nowego!

Za nami przegląd infrastruktury etycznej w Starostwach Powiatowych

Sześć kolejnych urzędów administracji samorządowej podniesie efektywność zarządzania dzięki rozwiązaniom Orange Hill.

Na podstawie audytu infrastruktury etycznej opracowaliśmy mapy zagrożeń oraz zalecenia i rekomendacje w zakresie wzmocnienia zachowań etycznych w urzędach.


Co nowego!

Wyzwania HR w administracji publicznej – dziękujemy za udział w konferencji

Wraz z Golden Training zrealizowaliśmy konferencję poświęconą nowym trendom oraz wyzwaniom w sferze zarządzania zasobami ludzkimi, przed którymi stają urzędy.

Nasi eksperci – Agnieszka Pilińska-Kępowicz, Paulina Małecka-Lewald i Tomasz Dąbrowski – podsuwali rozwiązania problemów mogących się pojawić podczas codziennej pracy przy zarządzaniu zasobami ludzkimi.


Co nowego!

Kolejne wdrożenia systemów zarządzania przez kompetencje

W kwietniu 2014 r. eksperci Orange Hill zakończyli prace związane z opracowaniem systemów zarządzania przez kompetencje, dedykowanych urzędom: Gminy Kamień i Gminy Niwiska. Dokonali diagnozy kompetencji pracowników urzędów oraz przygotowali kompetencyjne opisy stanowisk.


Co nowego!

JIM KIRKPATRICK PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!

Jim Kirkpatrick , lider w obszarze oceny efektywności szkoleń, twórca uwspółcześnionego modelu badania efektywności szkoleń wystąpił 15.01.2015 r. w Warszawie na naszej konferencji "Wyzwania HR : Planowanie zmiany i ocena efektów szkoleń".

Dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie i wspaniałą atmosferę wydarzenia .


Co nowego!

Kolejne wdrożenie sfinalizowane!

Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu skorzystał z metodologii ESA_admin w trakcie wdrażania systemu zarządzania satysfakcją pracowników.

W efekcie przeprowadzonej diagnozy wewnątrzorganizacyjnej nasi eksperci przygotowali procedury regulacyjne.


Co nowego!

BO JAK NIE MY TO KTO??? Wygrywamy w Erasmus Plus

Dwa nasze projekty złożone do programu Erasmus Plus zostały świetnie ocenione i uzyskały dofinansowanie!!! Co tym razem będziemy wypracowywać z partnerami z zagranicy? Program Diversity Ambassador dla MŚP oraz adaptację gry Biznes Play do specyfiki organizacji agencyjnych i franczyzowych.


Co nowego!

Już wkrótce! Audyt zarządzania wiedzą!

Na ukończeniu jest narzędzie do przeprowadzenia audytu zarządzania wiedzą w organizacji. Opracowaliśmy autorską metodykę dedykowaną sektorowi biznesu, którą nazwaliśmy KMA_biz TM .


Co nowego!

Premiera E!VOLVE

E!VOLVE to nowy format adresowany do firm szkoleniowych i doradczych, który łączy nasze narzędzia do diagnozy organizacji z formułą rozwoju kompetencji i networkingu trenerów i konsultantów.

Kick-off e!volve:

Kraków, 16 kwietnia 2014, Hotel Hilton.


Co nowego!

Szkolenie e!volve Basic w Warszawie

Zapraszamy firmy szkoleniowe i niezależnych konsultantów na kolejne szkolenie e!volve:

Warszawa 18 czerwca 2014 r.

Hotel Polonia Palace

al. Jerozolimskie 45

godz. 9.00 - 15.00


Co nowego!

Zarządzanie przez kompetencje w ZMPG SA

Rozpoczynamy wdrożenie systemu zarządzania przez kompetencje w Zarządzie Morskiego Portu Gdańsk. To kolejne duże wdrożenie po Ministerstwie Transportu, Urzędzie Lotnictwa Cywilnego i GUS realizowane w partnerstwie z firmą Nowe Motywacje.


Co nowego!

Badanie satysfakcji klienta w Bielsku-Białej

We wrześniu realizujemy badanie satysfakcji klientów Urzędu Miasta Bielsko-Biała. To kolejne badanie, w którym świetnie sprawdza się nasza metodyka SQA_admin. :)


Co nowego!

AMBASADOR RÓŻNORODNOŚCI w transferze innowacji

Nasz autorski projekt został zakwalifikowany do programu "Transfer Innowacji" realizowanego przez Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Krakowskiej.

Start jesienią!


Co nowego!

Gramy z Małopolskim Instytutem Kultury

2 marca 2015 zapraszamy na rozgrywkę pokazową symulacyjnej gry sprzedażowej Chłopska Szkoła Biznesu. W partnerstwie z Małopolskim Instytutem Kultury zaprezentujemy grę jako świetne narzędzie edukacyjne w obszarach: sprzedaż, negocjacje, planowanie, myślenie strategiczne.

Zapraszamy firmy szkoleniowe, trenerów, doradców, konsultantów. Wszystkich, którym gra może się przydać w pracy.


Co nowego!

Największe wydarzenie HR-owe na Śląsku

Orange Hill sp. z o. o. wraz z portalem hrpolska.pl zaprasza na konferencję „HR jako partner w biznesie” 21 maja 2015r. w Gliwicach.

HR zmienia rzeczywistość polskich firm jako partner, wspiera Zarząd w podejmowaniu decyzji, dostarcza efektywnych rozwiązań. HR coraz bardziej odważnie wkracza do biznesu a biznes zaczyna się liczyć z HR. HR to nowa jakość, oczekiwany standard pracy.

Jak budować wartość tej pracy i umacniać pozycję HR w firmie? Opowiemy 21 maja!


Co nowego!

Ruszył DIVERSITY HUB

Po co nam różnorodność? Jak nią zarządzać? Jakie wymiary różnorodności są najistotniejsze z perspektywy polskich firm?

Na te i inne pytania odpowiadali uczestnicy spotkania rozpoczynającego aktywność Diversity Hub – inicjatywy, która łączy środowisko biznesu wokół tematyki zarządzania różnorodnością.

Diversity Hub to forum wymiany doświadczeń w obszarze praktycznych aspektów zarządzania różnorodnością w organizacjach. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w na południu Polski. 13 maja odbyło się pierwsze z cyklu regularnych spotkań.


Co nowego!

Metodyka Harrison Assessments. 12 czerwca 2015 Kraków

Zapraszamy na bezpłatne demo metodyki Harrison Assesments. 12 czerwca, Kraków, Dworek Białoprądnicki, godz. 9.00 - 12.00. spotkanie porpwadzi partner e!volve Anna Piasecka, Prezes firmy Talent Exact, certyfikowany trener Harrison Assessments.


Co nowego!

KMA_biz Zarządzanie wiedzą

Jak narzędzie przedstawić swoim klientom? Jak szybko i łatwo z niego korzystać?

9 lipca w ramach cyklu Letnich Spotkań e!volve odbył się warsztat poświęcony narzędziu do diagnozy organizacji KMA_biz. Spotkanie poprowadziła Joanna Zwolińska współautorka metodyki narzędzia, która przedstawiła funkcje i możliwości działania narzędzia oraz korzyści płynące z jego wykorzystania.


Co nowego!

TUNED UP! Zapraszamy wykonawców do składania ofert

Zapytanie ofertowe

Opracowanie dwóch narzędzi/aplikacji internetowych:

1. Narzędzie do kompleksowej oceny procesów związanych z zarządzaniem różnorodnością w organizacji - "Audyt różnorodności" (AR)

2. Narzędzie wspomagające wybór Ambasadora Różnorodności spośród pracowników organizacji - "Wybór ambasadora różnorodności" (WAR)


Co nowego!

"Zachowania organizacyjne w gospodarce opartej na wiedzy". Orange Hill Partnerem konferencji. 23.09.2015

Konferencja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie za nami.
Orange Hill jako partner mocno zaakcentowała swoją obecność. Świetnie odebrany został wars ztat Tomasza Dąbrowskiego "Współpraca B+R oraz nowe technologie w badaniach wewnątrzorganizacyjnych", po którym rozmawialiśmy o komercjalizowaniu metodyk badawczych oraz oczekiwaniach biznesu wobec świata akademickiego w obszarze HRM.


Co nowego!

CLOSE LOOK AT DIVERSITY. VIENNA, 21-22 Nov. 2014

Tuned Up! project kick-off meeting took place in Vienna. We discussed how to make diversity more friendly and how to overcome stereotypes and convince managers to benefit from diverse teams?
Second day of the meeting was focused on defining the assumptions of national research with strong emphasis on business needs and expectations regarding diversity management.


Co nowego!

Diversity Icebreaker w roli głównej ! 24.09.2015

Nie ma jak współpraca!
Dziś w e!volve pierwsze skrzypce gra Diversity Icebreaker prezentowane przez
INVENTI Consulting .

Oprócz świetnych, mocno angażujących mini-warsztatów, za nami owocna dyskusja nad potencjałem narzędzia, możliwościami wykorzystania oraz korzyściami dla klientów.

Na koniec? Zwiedzanie fabryki i muzeum witraży. Świetny dzień w fantastycznym miejscu!


Co nowego!

e!volve na HR MIXER w Gliwicach

Orange Hill była partnerem tego ważnego wydarzenia branżowego. Podczas HR MIXER pokazaliśmy e!volve, a nasz ekspert i współautor metodyki KMA (Knowledge Management Assessment) Tomasz Dąbrowski wystąpił z prezentacją: "Zarządzanie wiedzą. Audyt Systemu". Odpowiadał m.innymi na pytania: Jak audytować system zarządzania wiedzą? Jakie są wymiary zarządzania wiedzą? Jak podejść do tematu?


Co nowego!

Zarządzanie wiedzą – metodyka diagnozy organizacji dla MATRIKa

30 września 2015 r. dla Małopolskiego Klubu MATRIK nasza ekspertka Joanna Zwolińska poprowadziła warsztat dotyczący zarządzania wiedzą. Joanna jest współtwórczynią systemu KMA_biz (Knowledge Management Assessment) pozwalającego na audyt systemu zarządzania wiedzą w 6 podstawowych wymiarach: (1) lokalizowanie, (2) pozyskiwanie, (3) wykorzystywanie wiedzy, (4) dzielenie się wiedzą, (5) two rzenie wiedzy, (6) zachowywanie wiedzy.

Było miło i merytorycznie :)


Co nowego!

DIVERSITY BUSINESS MEETINGS POZNAŃ

Ponad 60 osób wzięło udział w inauguracji Diversity Business Meetings in Poznań.

W auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu dobrymi praktykami dzieliły się firmy: Volkswagen Poznań, Amazon, STX Next, Teatr Muzyczny w Poznaniu i M. Illukowicz i Partnerzy.

Warszaty prowadzone były przez ekspertów Diversity_hub , F5 Konsulting i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

 


Co nowego!

O projekcie Find The Best podczas seminarium Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie!

23 maja 2013 r. na zaproszenie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji weźmiemy udział w prezentacji polskich instytucji realizujących projekty centralne programu „Uczenie się przez całe życie”. Joanna Zwolińska - menedżer projektów ...


Co nowego!

FIND THE BEST! Partners meeting, PRAGUE 19-20.09.2013

Together with partners from 5 EU countries we are working on competency-based recrutiment system dedicated to public administration. During partners meeting in Prague we started the next phase of our project: to design technical system solutions.


Co nowego!

Pozytywne opinie ekspertów o naszej innowacji!

Strategia wdrażania programu Agent Zmian przyjęta bez uwag!

W opinii ekspertów zewnętrznych "sposób testowania i pakiet proponowanych narzędzi w produkcie finalnym zasługuje na wysoką ocenę, gdyż uwzględnia aktualne potrzeby i stwarza możliwości aktywizacji zawodowej starszych wiekiem pracowników, zwłaszcza kobiet, a przy tym odpowiada nowym celom strategii rynkowej banków...


Co nowego!

Odporność Psychiczna i kwestionariusz MTQ48, czyli warsztat ciągłego doskonalenia się dla profesjonalistów.

Zapraszamy na warsztat odporności psychicznej, który odbędzie się w Warszawie 6 listopada 2015. W programie m.in. przedstawienie modelu Mental Toughness, omówienie komponentów wpływających na indywidualną Odpornośc Psychiczną, warsztat dot. modelu i rozowju Odporności Psychicznej oraz omówienie kwestionariusza MTQ48.

Warsztat realizowany jest przez Partnera e!volve: AQR

Zapisy poprzez Facebook.


Co nowego!

ORANGE HILL NA KONFERENCJI W BRUKSELI

11-12 lutego uczestniczyliśmy w międzynarodowej konferencji WORK BASED LEARNING AND APPRENTICESHIPS zorganizowanej przez Komisję Europejską. Warszaty networkingowe miały na celu integracjię sektora naukowego z biznesowym, a także ukierunkowały przyszłe działania w ramach nowych programów jak Erasmus+ na poprawę sytuacji osób wkraczających na rynek pracy przy wykorzystaniu nowych technologii.


Co nowego!

ERASMUS+ edition 2014

In cooperation with partners from: Poland, Austria, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Latvia, Italy and Spain we submitted 7 innovative projects to this year's ERASMUS PLUS  call for proposals. 


Co nowego!

FIND THE BEST. International meeting 5-6 of June, Granada, Spain

The 3rd international partners meeting of Find the Best project was arranged to discuss and test first modules of IT recruitment system. Joanna Zwolińska presented the approach and technical aspects as well as its basic functionalities.


Co nowego!

Druga akredytacja Emisariuszy Zmiany za nami!!

11 września w Warszawie odbyła się druga akredytacja Emisariuszek Zmiany, które ukończyły nasz partnerski projekt: "Agent Zmian. Program rozwoju zawodowego pracowników 50+ w bankach spółdzielczych". Wspólnie z FRBS ocenialiśmy projekty prezentowane przez świeżo upieczone Emisariuszki.


Co nowego!

FIND THE BEST. International meeting 16-17 Oct. 2014, Thessaloniki, Greece

We are after international partners meeting in Thessaloniki, where Tomasz Dąbrowski presented prototype of the FTB Tool, supporting recruitment and selection in public administration, to project partners.

Consultation of prototype in municipalities is about to begin in Poland, Austria, Czech Republic, Spain, Greece and Italy!


Co nowego!

"Microlearnings for Trainers and Teachers in VET systems" Kick-off meeting WIEDEŃ

W dniach 29-30 października 2015 roku w Wiedniu odbyło sie spotkanie otwierajace projekt Microlearnings for Trainers and Teachers in VET systems.

Celem  projektu jest opracowanie kursu dla trenerów i instruktorów w zakresie kształcenia zawodowego, aby ułatwić  im pracę z młodymi osobami – uczestnikami praktyk i staży zawodowych.

W trakcie spotkania poznaliśmy tajniki produkcji filmów edukacyjnych przygotowywanych w formie  „pigułek wiedzy” – krótkich, przystępnych dla użytkownika materiałaów.


Co nowego!

Diversity Hub w Krakowie! „Multiculturalism in the workplace”

Wielkie święto różnorodności kulturowej w biznesie!

Międzynarodowa konferencja „Multiculturalism in the workplace” w Krakowie.

Dziękujemy ekspertom za ich nieoceniony wkład merytoryczny, naszemu Partnerowi: Konsulatowi USA w Krakowie za wsparcie i głęboką wiarę w sens różnorodności, patronom medialnym: HRpolska i HRstandard za promocję wydarzenia, Muzeum Żydowskiemu Galicja za gościnność, Wydawnictwu Znak za ufundowanie nagród książkowych. Wreszcie wszystkim naszym gościom za tak liczne przybycie i życzliwość.


Co nowego!

SPOTKANIE PARTNERÓW TUNED!UP KRAKÓW 17-18.12.2015

W dniach 17-18 grudnia w Krakowie odbyło się spotkanie partnerów projektu TUNED UP!

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus.

W pierwszym dniu spotkania partnerzy uczestniczyli w międzynarodowej konferencji „Multiculturalism in the workplace” w ramach inicjatywy Diverstity Hub, gdzie mogli poznać ludzi z  całego świata, którzy dzielili się „dobrymi praktykami” w przełamywaniu barier kulturowych i tworzeniu otoczenia sprzyjającemu porozumieniu.


Co nowego!

Międzynarodowa konferencja pn.

W dniach 26-27 listopada w Zabrzu odbyła się piąta międzynarodowa konferencja pn. "Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi"

Wraz z Partnerami zaprezentowaliśmy i upowszechnialiśmy na niej system FTB!

W pierwszym dniu konferencji Tomasz Dąbrowski z Orange Hill zaprezentował wykład dotyczący metodologii rekrutacji, opartej na kompetencjach na podstawie doświadczeń i efektów projektu Find The Best.


Do góry!

Co nowego!

Seminarium pt. „Zapewnienie jakości w zarządzaniu rozwojem ludzi”

13 września 2016 roku, tj. wtorek, w godz. 9.00 – 12.00 odbędzie się seminarium w ramach projektu „ENTREPRENEURS 7X21”. Program seminarium dotyczy działań, jakie mogą być podejmowane przez osoby odpowiedzialne za kształtowanie rozwoju pracowników w organizacjach, aby rozwój ten realizowany był w sposób przemyślany i celowy. Odpowiednie zaplanowanie działań pozwala zapewnić spójność pomiędzy wytyczonymi kierunkami rozwoju kompetencji pracowników, a przyjętą wizją rozwoju całej organizacji. Seminarium poprowadzi Maciej Głogowski – konsultant Orange Hill Sp. z o.o.

INSPIRUJĄCE PRZYWÓDZTWO W ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ
Zakończyliśmy cykl szkoleń dla Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego. W trakcie szkoleń z tematu Budowanie autorytetu przełożonego – inspirujące przywództwo kształciła się kadra zarządzająca średniego szczebla.
NASZ SUKCES JEST PISANY SZMINKĄ!!

ORANGE HILL finalistą konkursu Bizneswoman Roku 2013 w kategorii Moja Firma! Zostaliśmy nagrodzeni za pomysł, innowacyjność, wizję i perspektywy rozwoju.


WSPIERAMY RÓŻNORODNOŚĆ W FIRMACH I URZĘDACH

Od 3 kwietnia 2014 r. Orange Hill jest sygnatariuszem Karty Różnorodności. Tym samym dołączyliśmy do grona niespełna 100 organizacji w Polsce, które dostrzegają zalety wspierania różnorodności i podejmują realne działania na rzecz różnorodności.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak wdrożyć politykę różnorodności i jak zarządzać różnorodnością w Twojej organizacji, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!!

ORANGE HILL na Zjeździe Specjalistów ds. Szkoleń i Rozwoju Zawodowego w Warszawie

13 czerwca 2013 w Warszawie, na zaproszenie serwisu publiczni.pl, Tomasz Dąbrowski - nasz ekspert inspirował i podpowiadał: jak sprawić, aby pracownicy byli dobrze wyszkoleni? jak prowadzić szkolenia w sposób efektywny? jak szkolić dobrze mając często ograniczenia finansowe? a także jak skutecznie motywować pracowników?

Motywowanie nie jest celem samym w sobie - przeczytaj nasz artykuł.

Temat motywacji jest jednym z tych obszarów szkoleniowych, który w ostatnim okresie budzi szczególne zainteresowanie administracji publicznej ...

Urząd Miejski w Bychawie – case study.

Wyzwanie wdrożeniowe dotyczyło nie tylko utworzenia systemu mapowania organizacji, ale również opracowania i wprowadzenia zmian w obszarze współpracy z organizacjami pozarządowymi ...

Za nami przegląd infrastruktury etycznej w Starostwach Powiatowych

Sześć kolejnych urzędów administracji samorządowej podniesie efektywność zarządzania dzięki rozwiązaniom Orange Hill.

Na podstawie audytu infrastruktury etycznej opracowaliśmy mapy zagrożeń oraz zalecenia i rekomendacje w zakresie wzmocnienia zachowań etycznych w urzędach.

Wyzwania HR w administracji publicznej – dziękujemy za udział w konferencji

Wraz z Golden Training zrealizowaliśmy konferencję poświęconą nowym trendom oraz wyzwaniom w sferze zarządzania zasobami ludzkimi, przed którymi stają urzędy.

Nasi eksperci – Agnieszka Pilińska-Kępowicz, Paulina Małecka-Lewald i Tomasz Dąbrowski – podsuwali rozwiązania problemów mogących się pojawić podczas codziennej pracy przy zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Kolejne wdrożenia systemów zarządzania przez kompetencje

W kwietniu 2014 r. eksperci Orange Hill zakończyli prace związane z opracowaniem systemów zarządzania przez kompetencje, dedykowanych urzędom: Gminy Kamień i Gminy Niwiska. Dokonali diagnozy kompetencji pracowników urzędów oraz przygotowali kompetencyjne opisy stanowisk.

JIM KIRKPATRICK PO RAZ PIERWSZY W POLSCE!

Jim Kirkpatrick , lider w obszarze oceny efektywności szkoleń, twórca uwspółcześnionego modelu badania efektywności szkoleń wystąpił 15.01.2015 r. w Warszawie na naszej konferencji "Wyzwania HR : Planowanie zmiany i ocena efektów szkoleń".

Dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie i wspaniałą atmosferę wydarzenia .

Kolejne wdrożenie sfinalizowane!

Urząd Gminy w Czarnym Dunajcu skorzystał z metodologii ESA_admin w trakcie wdrażania systemu zarządzania satysfakcją pracowników.

W efekcie przeprowadzonej diagnozy wewnątrzorganizacyjnej nasi eksperci przygotowali procedury regulacyjne.

BO JAK NIE MY TO KTO??? Wygrywamy w Erasmus Plus

Dwa nasze projekty złożone do programu Erasmus Plus zostały świetnie ocenione i uzyskały dofinansowanie!!! Co tym razem będziemy wypracowywać z partnerami z zagranicy? Program Diversity Ambassador dla MŚP oraz adaptację gry Biznes Play do specyfiki organizacji agencyjnych i franczyzowych.

Już wkrótce! Audyt zarządzania wiedzą!

Na ukończeniu jest narzędzie do przeprowadzenia audytu zarządzania wiedzą w organizacji. Opracowaliśmy autorską metodykę dedykowaną sektorowi biznesu, którą nazwaliśmy KMA_biz TM .

Premiera E!VOLVE

E!VOLVE to nowy format adresowany do firm szkoleniowych i doradczych, który łączy nasze narzędzia do diagnozy organizacji z formułą rozwoju kompetencji i networkingu trenerów i konsultantów.

Kick-off e!volve:

Kraków, 16 kwietnia 2014, Hotel Hilton.

Szkolenie e!volve Basic w Warszawie

Zapraszamy firmy szkoleniowe i niezależnych konsultantów na kolejne szkolenie e!volve:

Warszawa 18 czerwca 2014 r.

Hotel Polonia Palace

al. Jerozolimskie 45

godz. 9.00 - 15.00

Zarządzanie przez kompetencje w ZMPG SA

Rozpoczynamy wdrożenie systemu zarządzania przez kompetencje w Zarządzie Morskiego Portu Gdańsk. To kolejne duże wdrożenie po Ministerstwie Transportu, Urzędzie Lotnictwa Cywilnego i GUS realizowane w partnerstwie z firmą Nowe Motywacje.

Badanie satysfakcji klienta w Bielsku-Białej

We wrześniu realizujemy badanie satysfakcji klientów Urzędu Miasta Bielsko-Biała. To kolejne badanie, w którym świetnie sprawdza się nasza metodyka SQA_admin. :)

AMBASADOR RÓŻNORODNOŚCI w transferze innowacji

Nasz autorski projekt został zakwalifikowany do programu "Transfer Innowacji" realizowanego przez Inkubator Przedsiębiorczości Politechniki Krakowskiej.

Start jesienią!

Gramy z Małopolskim Instytutem Kultury

2 marca 2015 zapraszamy na rozgrywkę pokazową symulacyjnej gry sprzedażowej Chłopska Szkoła Biznesu. W partnerstwie z Małopolskim Instytutem Kultury zaprezentujemy grę jako świetne narzędzie edukacyjne w obszarach: sprzedaż, negocjacje, planowanie, myślenie strategiczne.

Zapraszamy firmy szkoleniowe, trenerów, doradców, konsultantów. Wszystkich, którym gra może się przydać w pracy.

Największe wydarzenie HR-owe na Śląsku

Orange Hill sp. z o. o. wraz z portalem hrpolska.pl zaprasza na konferencję „HR jako partner w biznesie” 21 maja 2015r. w Gliwicach.

HR zmienia rzeczywistość polskich firm jako partner, wspiera Zarząd w podejmowaniu decyzji, dostarcza efektywnych rozwiązań. HR coraz bardziej odważnie wkracza do biznesu a biznes zaczyna się liczyć z HR. HR to nowa jakość, oczekiwany standard pracy.

Jak budować wartość tej pracy i umacniać pozycję HR w firmie? Opowiemy 21 maja!

Ruszył DIVERSITY HUB

Po co nam różnorodność? Jak nią zarządzać? Jakie wymiary różnorodności są najistotniejsze z perspektywy polskich firm?

Na te i inne pytania odpowiadali uczestnicy spotkania rozpoczynającego aktywność Diversity Hub – inicjatywy, która łączy środowisko biznesu wokół tematyki zarządzania różnorodnością.

Diversity Hub to forum wymiany doświadczeń w obszarze praktycznych aspektów zarządzania różnorodnością w organizacjach. Jest to pierwsza tego typu inicjatywa w na południu Polski. 13 maja odbyło się pierwsze z cyklu regularnych spotkań.

Metodyka Harrison Assessments. 12 czerwca 2015 Kraków

Zapraszamy na bezpłatne demo metodyki Harrison Assesments. 12 czerwca, Kraków, Dworek Białoprądnicki, godz. 9.00 - 12.00. spotkanie porpwadzi partner e!volve Anna Piasecka, Prezes firmy Talent Exact, certyfikowany trener Harrison Assessments.

KMA_biz Zarządzanie wiedzą

Jak narzędzie przedstawić swoim klientom? Jak szybko i łatwo z niego korzystać?

9 lipca w ramach cyklu Letnich Spotkań e!volve odbył się warsztat poświęcony narzędziu do diagnozy organizacji KMA_biz. Spotkanie poprowadziła Joanna Zwolińska współautorka metodyki narzędzia, która przedstawiła funkcje i możliwości działania narzędzia oraz korzyści płynące z jego wykorzystania.

TUNED UP! Zapraszamy wykonawców do składania ofert

Zapytanie ofertowe

Opracowanie dwóch narzędzi/aplikacji internetowych:

1. Narzędzie do kompleksowej oceny procesów związanych z zarządzaniem różnorodnością w organizacji - "Audyt różnorodności" (AR)

2. Narzędzie wspomagające wybór Ambasadora Różnorodności spośród pracowników organizacji - "Wybór ambasadora różnorodności" (WAR)

"Zachowania organizacyjne w gospodarce opartej na wiedzy". Orange Hill Partnerem konferencji. 23.09.2015

Konferencja na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie za nami.
Orange Hill jako partner mocno zaakcentowała swoją obecność. Świetnie odebrany został wars ztat Tomasza Dąbrowskiego "Współpraca B+R oraz nowe technologie w badaniach wewnątrzorganizacyjnych", po którym rozmawialiśmy o komercjalizowaniu metodyk badawczych oraz oczekiwaniach biznesu wobec świata akademickiego w obszarze HRM.

CLOSE LOOK AT DIVERSITY. VIENNA, 21-22 Nov. 2014

Tuned Up! project kick-off meeting took place in Vienna. We discussed how to make diversity more friendly and how to overcome stereotypes and convince managers to benefit from diverse teams?
Second day of the meeting was focused on defining the assumptions of national research with strong emphasis on business needs and expectations regarding diversity management.

Diversity Icebreaker w roli głównej ! 24.09.2015
Nie ma jak współpraca!
Dziś w e!volve pierwsze skrzypce gra Diversity Icebreaker prezentowane przez
INVENTI Consulting .

Oprócz świetnych, mocno angażujących mini-warsztatów, za nami owocna dyskusja nad potencjałem narzędzia, możliwościami wykorzystania oraz korzyściami dla klientów.

Na koniec? Zwiedzanie fabryki i muzeum witraży. Świetny dzień w fantastycznym miejscu!

e!volve na HR MIXER w Gliwicach

Orange Hill była partnerem tego ważnego wydarzenia branżowego. Podczas HR MIXER pokazaliśmy e!volve, a nasz ekspert i współautor metodyki KMA (Knowledge Management Assessment) Tomasz Dąbrowski wystąpił z prezentacją: "Zarządzanie wiedzą. Audyt Systemu". Odpowiadał m.innymi na pytania: Jak audytować system zarządzania wiedzą? Jakie są wymiary zarządzania wiedzą? Jak podejść do tematu?

Zarządzanie wiedzą – metodyka diagnozy organizacji dla MATRIKa

30 września 2015 r. dla Małopolskiego Klubu MATRIK nasza ekspertka Joanna Zwolińska poprowadziła warsztat dotyczący zarządzania wiedzą. Joanna jest współtwórczynią systemu KMA_biz (Knowledge Management Assessment) pozwalającego na audyt systemu zarządzania wiedzą w 6 podstawowych wymiarach: (1) lokalizowanie, (2) pozyskiwanie, (3) wykorzystywanie wiedzy, (4) dzielenie się wiedzą, (5) two rzenie wiedzy, (6) zachowywanie wiedzy.

Było miło i merytorycznie :)

DIVERSITY BUSINESS MEETINGS POZNAŃ

Ponad 60 osób wzięło udział w inauguracji Diversity Business Meetings in Poznań.

W auli Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu dobrymi praktykami dzieliły się firmy: Volkswagen Poznań, Amazon, STX Next, Teatr Muzyczny w Poznaniu i M. Illukowicz i Partnerzy.

Warszaty prowadzone były przez ekspertów Diversity_hub , F5 Konsulting i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

 

O projekcie Find The Best podczas seminarium Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji w Warszawie!

23 maja 2013 r. na zaproszenie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji weźmiemy udział w prezentacji polskich instytucji realizujących projekty centralne programu „Uczenie się przez całe życie”. Joanna Zwolińska - menedżer projektów ...

FIND THE BEST! Partners meeting, PRAGUE 19-20.09.2013

Together with partners from 5 EU countries we are working on competency-based recrutiment system dedicated to public administration. During partners meeting in Prague we started the next phase of our project: to design technical system solutions.

Pozytywne opinie ekspertów o naszej innowacji!

Strategia wdrażania programu Agent Zmian przyjęta bez uwag!

W opinii ekspertów zewnętrznych "sposób testowania i pakiet proponowanych narzędzi w produkcie finalnym zasługuje na wysoką ocenę, gdyż uwzględnia aktualne potrzeby i stwarza możliwości aktywizacji zawodowej starszych wiekiem pracowników, zwłaszcza kobiet, a przy tym odpowiada nowym celom strategii rynkowej banków...

Odporność Psychiczna i kwestionariusz MTQ48, czyli warsztat ciągłego doskonalenia się dla profesjonalistów.

Zapraszamy na warsztat odporności psychicznej, który odbędzie się w Warszawie 6 listopada 2015. W programie m.in. przedstawienie modelu Mental Toughness, omówienie komponentów wpływających na indywidualną Odpornośc Psychiczną, warsztat dot. modelu i rozowju Odporności Psychicznej oraz omówienie kwestionariusza MTQ48.

Warsztat realizowany jest przez Partnera e!volve: AQR

Zapisy poprzez Facebook.

ORANGE HILL NA KONFERENCJI W BRUKSELI

11-12 lutego uczestniczyliśmy w międzynarodowej konferencji WORK BASED LEARNING AND APPRENTICESHIPS zorganizowanej przez Komisję Europejską. Warszaty networkingowe miały na celu integracjię sektora naukowego z biznesowym, a także ukierunkowały przyszłe działania w ramach nowych programów jak Erasmus+ na poprawę sytuacji osób wkraczających na rynek pracy przy wykorzystaniu nowych technologii.

ERASMUS+ edition 2014

In cooperation with partners from: Poland, Austria, Czech Republic, Slovakia, Hungary, Latvia, Italy and Spain we submitted 7 innovative projects to this year's ERASMUS PLUS  call for proposals. 

FIND THE BEST. International meeting 5-6 of June, Granada, Spain

The 3rd international partners meeting of Find the Best project was arranged to discuss and test first modules of IT recruitment system. Joanna Zwolińska presented the approach and technical aspects as well as its basic functionalities.

Druga akredytacja Emisariuszy Zmiany za nami!!

11 września w Warszawie odbyła się druga akredytacja Emisariuszek Zmiany, które ukończyły nasz partnerski projekt: "Agent Zmian. Program rozwoju zawodowego pracowników 50+ w bankach spółdzielczych". Wspólnie z FRBS ocenialiśmy projekty prezentowane przez świeżo upieczone Emisariuszki.

FIND THE BEST. International meeting 16-17 Oct. 2014, Thessaloniki, Greece

We are after international partners meeting in Thessaloniki, where Tomasz Dąbrowski presented prototype of the FTB Tool, supporting recruitment and selection in public administration, to project partners.

Consultation of prototype in municipalities is about to begin in Poland, Austria, Czech Republic, Spain, Greece and Italy!

"Microlearnings for Trainers and Teachers in VET systems" Kick-off meeting WIEDEŃ

W dniach 29-30 października 2015 roku w Wiedniu odbyło sie spotkanie otwierajace projekt Microlearnings for Trainers and Teachers in VET systems.

Celem  projektu jest opracowanie kursu dla trenerów i instruktorów w zakresie kształcenia zawodowego, aby ułatwić  im pracę z młodymi osobami – uczestnikami praktyk i staży zawodowych.

W trakcie spotkania poznaliśmy tajniki produkcji filmów edukacyjnych przygotowywanych w formie  „pigułek wiedzy” – krótkich, przystępnych dla użytkownika materiałaów.

Diversity Hub w Krakowie! „Multiculturalism in the workplace”

Wielkie święto różnorodności kulturowej w biznesie!

Międzynarodowa konferencja „Multiculturalism in the workplace” w Krakowie.

Dziękujemy ekspertom za ich nieoceniony wkład merytoryczny, naszemu Partnerowi: Konsulatowi USA w Krakowie za wsparcie i głęboką wiarę w sens różnorodności, patronom medialnym: HRpolska i HRstandard za promocję wydarzenia, Muzeum Żydowskiemu Galicja za gościnność, Wydawnictwu Znak za ufundowanie nagród książkowych. Wreszcie wszystkim naszym gościom za tak liczne przybycie i życzliwość.

SPOTKANIE PARTNERÓW TUNED!UP KRAKÓW 17-18.12.2015

W dniach 17-18 grudnia w Krakowie odbyło się spotkanie partnerów projektu TUNED UP!

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Erasmus.

W pierwszym dniu spotkania partnerzy uczestniczyli w międzynarodowej konferencji „Multiculturalism in the workplace” w ramach inicjatywy Diverstity Hub, gdzie mogli poznać ludzi z  całego świata, którzy dzielili się „dobrymi praktykami” w przełamywaniu barier kulturowych i tworzeniu otoczenia sprzyjającemu porozumieniu.

Międzynarodowa konferencja pn.

W dniach 26-27 listopada w Zabrzu odbyła się piąta międzynarodowa konferencja pn. "Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi"

Wraz z Partnerami zaprezentowaliśmy i upowszechnialiśmy na niej system FTB!

W pierwszym dniu konferencji Tomasz Dąbrowski z Orange Hill zaprezentował wykład dotyczący metodologii rekrutacji, opartej na kompetencjach na podstawie doświadczeń i efektów projektu Find The Best.

Inni o nas

Doświadczenie, jakim wykazuje się firma Orange Hill Sp. z o.o., profesjonalizm, terminowość i rzetelność realizowanych zadań pozwalają nam rekomendować tę Firmę jako rzetelnego, godnego zaufania Partnera...


Bożena Greń
Prezes Zarządu
Fundacja Rozwoju Bankowości Spółdzielczej
Do góry!
Copyright 2013 by Orange Hill
ul. Poznańska 6/4, Kraków
tel. 12 353 05 59, 12 307 03 99
biuro@orangehill.pl
95