Youtube Icon Google Icon Facebook Icon Co nowego! Orange Arrow dołącz do nas
OGÓLNE INFORMACJE
PARTNERSTWO
WIĘCEJ O PROJEKCIE
ENGLISH

Projekt PLAY COMMERCE – Game Based Training for Better Management in Retail Networks jest międzynarodowym przedsięwzięciem realizowanym we współpracy z firmą HDS Polska sp. z o.o. (lider projektu) oraz przedsiębiorstwami z Włoch i Hiszpanii.

Celem projektu jest podniesienie jakości i trafności oferty edukacyjnej dla sektora handlu detalicznego, w szczególności dla sieci agencyjnych i franczyzowych.

W ramach projektu opracowujemy pakiet edukacyjny, wspierający firmy szkoleniowe oraz przedsiębiorstwa zarządzające sieciami franczyzowymi i agencyjnymi w przygotowaniu partnerów biznesowych do prowadzenia punktu sprzedaży, tj.:

 • gra planszowa Play Commerce – symulacja prowadzenia biznesu w formie agencji/franczyzy wspierająca proces szkolenia
 • metoda prowadzenia szkoleń oparta na grze planszowej, wykorzystująca nowatorskie podejścia: filip-learning (odwrócona klasa) oraz uczenie się przez doświadczenie i rozrywkę; modułowe programy szkoleń wykorzystujące grę
 • materiały pomocnicze dla trenerów (mini-wykłady) i uczestników szkoleń (e-learningowe pigułki wiedzy)
 • program wdrażania trenerów
 • podręcznik dla sieci handlu detalicznego i instytucji szkoleniowych, wyjaśniający metodę edukacji opartą o grę planszową i korzyści z jej zastosowania, opisujący dobre praktyki.

Dlaczego warto wykorzystać Play Commerce?

 • możliwość symulacji realnych sytuacji biznesowych przez uczestników szkoleń
 • oparcie gry na uwarunkowaniach prawno-ekonomicznych krajów partnerskich
 • nowatorskie w sektorze handlu detalicznego metody edukacyjne - odwrócona klasa, nauka przez rozrywkę itp.
 • wprowadzenie elementu rywalizacji biznesowej na salę szkoleniową
 • przygotowanie trenerów wewnętrznych do zastosowania metody szkoleniowej
 • elastyczność - możliwość adaptacji gry do specyficznych potrzeb przedsiębiorstwa sieciowego (np. handel odzieżą, zabawkami, itp.)

Gra powstanie w dwóch wersjach, uwzględniających specyfikę działalności w oparciu o franczyzę i w ramach sieci agencyjnej, a każda z nich w trzech wersjach językowych: polskiej, hiszpańskiej i włoskiej.

Merytorycznie w opracowaniu gry wspierają nas HDS Polska sp. z o.o. oraz Assofranchizing – włoskie stowarzyszenie franczyzodawców.Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską
Do góry!

Dowiedz się więcej o nas

Oferta do pobrania

W zakresie projektów UE

pobierz pdf

Zespół

Poznaj nas

Realizacje

Zobacz nasze portfolio projektów

Co nowego!

Inni o nas

Our company during the last 10 years has developed a strong network of partnerships all over Europe to be able to apply, manage and coordinate more than 30 european projects. In Poland our best partner is Orange Hill and its Project Manager Joanna Zwolinska, competent, friendly, common view on strategies and common will to develop good projects finalised to improve skills, competencies and with a real impact on economic sector. I think we'll cooperate for long time


Dott. Fabrizio Riccomi
Project Manager
Nero su Bianco
Mantova, Italy

Do góry!
Copyright 2013 by Orange Hill
ul. Poznańska 6/4, Kraków
tel. 12 353 05 59, 12 307 03 99
biuro@orangehill.pl