Youtube Icon Google Icon Facebook Icon Co nowego! Orange Arrow dołącz do nas
OGÓLNE INFORMACJE
PARTNERSTWO
WIĘCEJ O PROJEKCIE

CULTURE PRO to projekt, który rozwija kompetencje menedżerskie poprzez sztukę. Cele projektu jest promowanie humanistycznego podejścia w zarządzaniu z uwrażliwieniem na człowieka i jego funkcjonowanie w otoczeniu biznesowym.

Projekt wypełnia istotną lukę w ofercie rozwoju kompetencji menedżerskich, w jego ramach powstanie seria innowacyjnych warsztatów edukacyjnych opartych na uczeniu się poprzez sztukę.

W ramach projektu wypracowane zostanie 10 warsztatów wraz z materiałami edukacyjnymi dla trenerów opartych na uczeniu się poprzez sztukę oraz uczeniu się przez doświadczenie. Materiałami uzupełniającymi program będą film oraz publikacja drukowana.

Nasi eksperci, wspólnie z partnerami z Francji i Luksemburga pracują nad zestawem narzędzi, które pomagają osobom dorosłym (zarówno pracującym, jak i bezrobotnym) analizować ich sytuację zawodową, określać cele rozwojowe (tworzyć osobiste plany rozwoju) oraz odkrywać obszary, które wymagają doskonalenia. Pozwalają planować i zarządzać własnym rozwojem w sposób ciągły.Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus +.
Do góry!

Dowiedz się więcej o nas

Oferta do pobrania

W zakresie projektów UE

pobierz pdf

Zespół

Poznaj nas

Realizacje

Zobacz nasze portfolio projektów

Co nowego!

Inni o nas

Our company during the last 10 years has developed a strong network of partnerships all over Europe to be able to apply, manage and coordinate more than 30 european projects. In Poland our best partner is Orange Hill and its Project Manager Joanna Zwolinska, competent, friendly, common view on strategies and common will to develop good projects finalised to improve skills, competencies and with a real impact on economic sector. I think we'll cooperate for long time


Dott. Fabrizio Riccomi
Project Manager
Nero su Bianco
Mantova, Italy

Do góry!
Copyright 2013 by Orange Hill
ul. Poznańska 6/4, Kraków
tel. 12 353 05 59, 12 307 03 99
biuro@orangehill.pl