Youtube Icon Google Icon Facebook Icon Co nowego! Orange Arrow dołącz do nas
OGÓLNE INFORMACJE
PROCES I METODY WDROŻENIA
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Dlaczego współpraca z organizacjami pozarządowymi jest tak istotna dla urzędu?

Rozwój współpracy urzędu z organizacjami pozarządowymi ma bezpośredni wpływ na jakość realizacji zadań i celów urzędu. Ma ona szczególnie doniosłe znaczenie w przypadku jednostek samorządu terytorialnego, które są zobligowane do wdrażania programów współpracy z NGO’s.

Współpraca z organizacjami pozarządowymi pozwala efektywniej realizować zadania publiczne, wspólnie działać na rzecz społeczności lokalnych, rozwiązywać istotne problemy społeczne.

Prowadzenie efektywnej współpracy wymaga jednak posiadania aktualnej wiedzy na temat aktywności organizacji pozarządowych oraz procedur aktywnego komunikowania się z trzecim sektorem.

Wdrażane przez nas rozwiązania umożliwiają monitorowanie rozwoju działalności podmiotów pozarządowych w określonych dziedzinach oraz angażowanie ich we współpracę z urzędem. Służą także mieszkańcom, dostarczając aktualne dane na temat trzeciego sektora.

Realizujemy także szczegółowe diagnozy jakości współpracy urzędu z organizacjami pozarządowymi, w tym dokujemy identyfikacji aktywnych organizacji.

Do góry!

Portfolio

Skontaktuj się z nami

+48 533 303 399
katarzyna.bajolek@orangehill.pl
Zostaw nam swój numer telefonu.
Oddzwonimy!

Realizacje

Poznaj nasze kluczowe doświadczenia.

Zobacz ostatnie wdrożenia naszych usług w urzędach administracji publicznej!

Co nowego!

Inni o nas

Doświadczenie, jakim wykazuje się firma Orange Hill Sp. z o.o., profesjonalizm, terminowość i rzetelność realizowanych zadań pozwalają nam rekomendować tę Firmę jako rzetelnego, godnego zaufania Partnera...


Bożena Greń
Prezes Zarządu
Fundacja Rozwoju Bankowości Spółdzielczej
Do góry!
Copyright 2013 by Orange Hill
ul. Poznańska 6/4, Kraków
tel. 12 353 05 59, 12 307 03 99
biuro@orangehill.pl